Wskaźnik myszki się zatrzymuje, klawiatura nie działa Haker?

Witam.

Problem w tym, że od pewnego czasu wskażnik myszki na monitorze się zacina co jakiś czas, a teraz nawet się zacioł na stałe, bowiem dopiero ponowne uruchomienie systemu, dało mi władzę nad wskaźnikiem. Co może być przyczyną takiego zagrania wskażnika ?

Pozdrawiam.

Mysz PS2, czy USB ?

Odinstaluj mysz z Menadżera Urządzeń i uruchom ponownie komputer.

Sprawdź, czy problem nadal występuje.

jaka to mysz? “Kabelkowa” czy bezprzewodowa?

Zatrzymuje się podczas normalnej pracy czy jeśli chwilkę nie działa?

Mysz jest nowa, zatrzymuje się podczas normalnego użytkowania komputera.

…Wracam do tego problemu, bowiem dziś nie da się już z tym żyć. Mam chyba hakera na kompie, albo jakiś virus, zapewne coś złego. Opiszę może dokładnie co się dzieje, gdy jestem podłaczony do internetu po jakimś nie określonym czasie (10-20 minut) wskaźnik myszki się zatrzymuje, myszka na nic nie reaguje i klawiatura podobnie, klawisze nie działają, nic nie mogę zrobić poza zresetowaniem systemu. Jak nie jestem podłaczony z internetem wszystko jest ok, teraz walcze z tym tak, że gdy wskaźnik myszki się zatrzymuje to odrazu sie rozłączam z internetem i po sekundzie znów klawiatura oraz myszka działa, bowiem (moim zdaniem) haker nie może już działać, bo połączenie z internetem zostało zerwane, gorzej gdy już jakiś czas się zatrzymie wskażnik myszki wtedy już nawet rozłaczenie z internetem nic nie daje, pozostaje reset. Skanowałęm dysk avastem i nie wykrył żadnych wirusów, na żadne strony XXX nie wchodzę niewiem skąd to, niechce robić format dysku, chce tylko pozbyć się tego robactwa.

Piszcie co sądzicie o tej sprawie i co mam robić.

Pozdrawiam.

Przeskanuj system skanerem online Dr.Web CureIt!.

Po zakończeniu skanowania wklej logi z HijackThis i ComboFix.

Zasady wklejania logów na Forum

Na poprzedniej myszy problem występował ?

Jeżeli nie, to reklamuj nową mysz.

czyli jak nie jesteś podłączony to wszystko ok?

Tak, dokladnie gdy nie jestem podlaczony do internetu wszystko jest okej. Seba ten skan zrobie dzis wieczorem.

Jako OT kosz

Doktor wykrył usunoł pare trojanów, daje logi:

HijackThis: http://wklejto.pl/13455

ComboFix: http://wklejto.pl/13456

Dodam, że po skanowaniu ComboFIX-em nie działa mi antywirus avast, chyba był tam jakiś zawirusowany plik i program ComboFix go usunoł.

Fix w HJT

Zapisz plik jako CFScript.txt najlepiej aby ikonka tego pliku znajdowała się obok ikonki ComboFix.exe

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe powinno rozpocząć się usuwanie po tym daj log na forum

cfscript10uc2.gif

Loga wklej na WKLEJ TO lub WKLEJ a w poście daj linka

Odinstaluj Avast w trybie awaryjnym (F8 przed startem Windowsa)

przeskanuj kompa w trybie awaryjnym Kaspersky , uruchom przez a74e846c6b2c8867.jpg

lub

Dr.WEBCureIt!

daj raport z niego na forum

Zainstaluj nowego antyvirusa stąd :arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1 … tywirusowe

Przed zainstalowanie nowego antyvira przeczyść kompa np

Ccleaner

lub

CleanGP

Z tego co napisałeś, narazie tylko usunołem ten wpis w HJT oraz odinstalowałem avasta, teraz chce zainstalować nowego antywirusa i tutaj rodzi się pytanie, jakiego, może coś podpowiesz, którego wybrać z dobrą zaporą i nie zjadaącego dużo pamieći RAM podczas działania ?

Zainstalowałem mksvir2007 jest słaby teraz chce go odinslować i nie idzie, niema go we wpisach w Panelu Adminstratora Dodaj/usun programy hm…

Czekam na odpowiedz, jak już zainstaluje nowy antywirus zrobie dalsze kroki.

Miałem ten sam problem co ty też miałem nową mysz i całego nowego kompa u mnie akurat pomogła zmiana sterowników karty sieciowej nie wiem czy coś to u Ciebie da ale możesz spróbowac