Wskaźnik myszy zostaje "wciśnięty" po puszczeniu przycisku

Witam, mam dość nietypowy problem

od pewnego czasu w moim laptopie HP Pavilion “panel” myszki (ten po którym się jeździ palcem :P) przestał działać poprawnie.

Nie da się zaznaczyć czegokolwiek “puknięciem” w panel (co powinno byc równoznaczne z wciśnięciem LPM) a przy używaniu lewego przycisku do zaznaczania jest kolejny kłopot : mianowicie przytrzymanie go ok. 1sekundy (lub dłużej) powoduje iż jest on tak jakby zatrzymany w pozycji wcisniętej (oczywiście nie fizycznie… sam guzik normalnie odskakuje). by go … jakby … wyłączyć:odcisnąć muszę nacisnąć lpm jeszcze raz.

Napisał bym o tym w dziale sprzęt, lecz to nie jest jego wina, ponieważ gdy podłączę mysz na usb, problem z “zostawaniem przycisku w pozycji wciśniętej” cały czas pozostaje…

jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek spotkał się z takim problemem - proszę o jego rozwiązanie…

dodam iż laptop odkąd go mam działa poprawnie, to zaczęło się dziać tak nagle…

Wg. mnie to ktoś grzebał w ustawieniach myszy :smiley:

myszpdrn.bmp

heh ale żem jest głupi XD

no dobra, jeden problem rozwiązany, ale jak stukne w panel to dalej nie chce działać jak wciśnięcie lpm:/ mogę tylko jeździć po ekranie

@edit. DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ TEN PROBLEM :slight_smile:

wszedłem w opcje myszy, ustawienia urządzenia / Ustawienia… i włącz obsługę “puknięć”

no to teraz duużo pukania przede mną ^^

Dzięki za pomoc ! (wszystko już ok)

To spoko i polecam się na przyszłość :stuck_out_tongue: No i miłego pukania :smiley: