Wskaźnik wykorzystania procesora

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 02:49:18, on 2006-02-21

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\MMKeybd.exe

C:\Programy\AVASTA~1\ashDisp.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Netropa\Onscreen Display\OSD.exe

C:\Program Files\Netropa\InetKb\Inetkb.exe

C:\Programy\SpeedFan\speedfan.exe

C:\Program Files\Netropa\Multimedia Keyboard\nhksrv.exe

C:\Programy\Avast Antyvir\aswUpdSv.exe

C:\Programy\Avast Antyvir\ashServ.exe

C:\WINDOWS\system32\drivers\CDAC11BA.EXE

C:\Programy\CPUCooL\CooLSrv.exe

C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\system32\oodag.exe

C:\WINDOWS\system32\UAService7.exe

C:\Programy\Avast Antyvir\ashMaiSv.exe

C:\Programy\Avast Antyvir\ashWebSv.exe

C:\Programy\Avant Browser\avant.exe

C:\Programy\Totalcmd\TOTALCMD.EXE

J:\INSTALE\Hijack This\HijackThis.exe

Witam mam pewien problem z temperaturą pracy mojego procka , przy korzystaniu z internetu temperatura pracy wynosi 52*C w grach np NFS MW nawet 60*C przyczyną tego jest moje biurko gdyż wstawiony tam komp grzeje się jak mikrofala.OK wyjołem kompa z biurka otworzyłem obudowę i temp spadła do 45*C a jak wywietrzyłem pomieszczenie wpuszczając trochę zimnego powietrza spadła do 40*C dziwi mnie to bo procek któty posiadam to DURON 1,3 a wiatrak wymieniałem rok temu w sklepie komputerowym na szeerokołopatkowy.Oczywiście od razu podjołem kroki żeby tą sytuację odkręcić tzn dokupiłem (ale jeszcze nie założyłem) dodatkowy radiator na płytę główną chcę wymienić wentylator na procku na model ARCTIC o prędkości obrotowej 4000obr (ten obecny ma 2900) tylko boję się bo nigdy nie wymieniałem wentylatora na procku i boję się żeby nie ukruszyć rdzenia.Dodatkowo będe modyfikował biurko tak aby do kompa docierało jak najwęcej chłodnego powietrza.Martwi mnie jeszcze jedno w programach testujących np. Fan Speed czy Everest wskaźnik wykorzystania procesora jest zawsze na 100% nie wiem czy już coś w nim padło , ogólnie komp pracuje stabilnie nic z nim się nie dzieje a gierki jakoś chodzą.Proszę o wasze opinie z góry dziękuję.

Wymiana coolera:

Nic trudnego tylko trzeba uważać (lub serwis),nałożyć na rdzeń procka małą ilość pasty.

http://forum.cooling.pl/viewtopic.php?t=229

Wykorzystanie procka:

Programy często przekłamują w odczycie,jak masz XP wciśnij CTRL+ALT+DEL i zakładka wydajność i tam sprawdź.