"Wskrzesić" telefon Samsung Wave GT-S8500

Więc… Przypadkowo “uśmierciłem” telefon, gdy wgrywałem system Bada OS 2.0 i dodatkowo miałem problem z niektórymi plikami: Nie potrafiło ich wczytać na odpowiednim ustawieniu. Teraz telefon leży i leży a ja nie mam zielonego pojęcia jak go naprawić.
Problem jest mianowicie taki:
Podczas wgrywania oprogramowania przez USB, kabel okazał się uszkodzony. Komputer w trakcie procesu utracił połączenie z telefonem. Teraz nie mogę włączyć ani telefonu, ani Download Mode’a, ani telefon się nie ładuje.

Istnieje jakiś sposób na uratowanie go bez wymiany części? Telefon jest naprawdę dobry. Nie chcę go wyrzucać. Można prosić o pomoc proszę?

W jaki sposób wgrywałeś system? Za pomocą jakiegoś recovery? Czy za pomocą ODIN?

Jeśli nie uruchomisz download mode to “domowymi” metodami nic nie zrobisz. Jeśli nie wgrałeś nieprawidłowego bootloadera to telefon musi się uruchomić w dl mode. Spróbuj najpierw naładować telefon, potem uruchomić dl mode i użyj programu Smart Switch żeby przywrócić oryginalny firmware. Ewentualnie kup usb-jig do wymuszenia dl mode. Jeśli to wszystko nie pomoże to pozostaje albo spróbować wgrać bootloader przez ATF sdc, albo jtaag ale to już serwis.

Ale właśnie nic nie mogę zrobić. DL mode nie uruchamia się, telefon się nie ładuje, nic. A z USB-jig można spróbować…

Za pomocą Download Mode. Nie recovery.