Wskrzeszenie programu na żywo

Witam!
Co sądzicie o tym, jakby Redakcja wskrzesiła program, który niegdyś był nadawany na żywo na YT i można było dzwonić przez Skype? Moim zdaniem było to coś niepowtarzalnego na polskim Youtube. Pamięta to ktoś jeszcze, bo ja doskonale pamiętam i z zapartym tchem czekałem, na kolejny odcinek. Pamiętam, że Redakcja zdecydowała, że zrobi przerwę wakacyjną - chyba w 2015 roku - i powróci do programu po wakacjach. Jednak trochę się rozczarowałem, kiedy lato się skończyło, a programu nie ma.
Co wy o tym sądzicie? Nie byłoby fajnie?

3 polubienia

Nie znam tego, ale poszukam dzisiaj na ich kanale i zobaczę, inicjatywa całkiem fajna i też z chęcią bym takie coś oglądał. :smiley:

To nie wróci bo 2 takich userów by się jeszcze na live zaczęło obrzucać błotem :wink:

Mi też szkoda, że nie ma kontynuacji serii filmów które nagrywała Xyrcon.

@tka11 Masz tu:

1 polubienie

Ech…
Łezka się w oku kręci, to było coś!

Jestem za, ale bez dzwonienia. Za każdym razem jak ktoś dzwonił było wiadomo, że będzie żenująco :slight_smile:

2 polubienia

Ale wyobrażasz sobie to? Streaming DP? “Kociołek menelixa?” “Dymy”? Palimy komputer na żywo? Kasujemy C:\WINDOWS?

Mi ten pomysł też się bardzo podobał :slight_smile: Te programy były jednak bardzo angażujące, zastanowimy się, czy dałoby się zrobić coś takiego w mniej wymagający dla redakcji sposób…

3 polubienia

było na żywo chyba o godz. 18;00 na DP

1 polubienie

Mnie również się to bardzo podobało. Jeśli tylko jest cień szansy na powrót to jestem na tak.

Może jednak bardziej spontanicznie, bez takich przygotowań, multimediów, aż takiego zaangażowania? Czasy streamingu są takie, że fajniej by się nawet oglądało luźne rozmowy, nawet przy słabej jakości kamerce. Ot, siadasz czasem Ty, Eimi, Ania, Krzysiek (mogą przecież dochodzić na 5 minut jak mają czas). Otworzyć stronę DP i skomentować aktualne wydarzenia. Nic nie stoi na przeszkodzie wejść do konkurencji i co napisał Pająk, czy Hazan (odnieść się do tego). Nawet ogłosić ‘streaming’ kilka godzin przed na zasadzie: Krzysiek właśnie dostał do testów procesor marki X, kilka słów o tym. Bez żadnej spiny.

6 polubień

Możemy spróbować zrobić to najpierw dla zamkniętego grona stałych bywalców, powiecie nam jak wyszło i wtedy zobaczymy co dalej. Pomyślimy :slight_smile:

Może być ciężko z opinią z racji hermetycznego środowiska :slight_smile:

2 polubienia

Z tymi stałymi bywalcami to mnie jeszcze chyba daleko a też bym chętnie obejrzał.

@tomekb może kawa na żywo ? :smiley:

2 polubienia