Wspierana wersja GeForce Experience

Witam, poszukuję wspieranej wersji GeForce Experience dla karty graficznej GTX 760 sterownika 456.71 (najnowszy dostepny 474.82). Niestety jestem zmuszony do używania karty na starszym sterowniku, z uwagi na problemy na nowszym sterowniku - momentami w grach czarne kwadraty + niektóre gry nie chcą się po prostu uruchamiać. Istnieje w ogóle coś takiego? Dziękuję z góry

GeForce Experience potrzebuję jedynie dla jej wbudowanej nagrywarki + klipów. Próbowałem wbudowaną w Windows podobną funkcję, ale niestety brak jakiegokolwiek dźwięku z mikrofonu

Ten model nie obsługuje chyba już GeForce Experience. Na co ci ten ciężki soft?

Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki sterowników na stronie NVIDIA. Z tego co widzę obecnie najstarsza dostępna tam wersja to 461.92, która jest datowana na dzień 16.03.2021.

A to działa:

:question:

Oba wysoko w Google przy zablokowanych reklamach.

Jak dla mnie nie warto skreślać Google, jak jesteś fanbojem innej wyszukiwarki, co nie indeksuje poprawnie stron nVidii.

Pewnie do nagrywania wystarczy OBS Studio (najwyższej jak wciąż masz 7 lub 8.1 to jego starsza wersja ze zaufanego źródła), klipy pewnie też by się nim dało i być może będzie to już wersja z przyciskiem pauzy by nie łączyć kilku plików w jeden w np. konsoli, terminalu.