Współdzielenie konta netflix

Witam. Jesli bylby ktos chetny na wspolne zalozenie konta netflix to chetnie przygarne 3 osoby. Nudy w tv a ostatnio sie slyszy od znajomych ze coraz wiecej filmow wychodzi na tym netflixie. Piszcie tutaj lub zapraszam na kontakt mailowy potem mesenger lub komorke zaoferuje.
Mail nrs20@o2.pl

4 osoby pakiet premium czyli 52zl /4 = 13zl
Taki jest koszt miesieczny

Co to jest “wspoldzielenie” ?

To ze we 4 osoby sie skladamy po 13zl i ogladamy bez problemu netflixa filmy i seriale

Hej masz może jeszcze wolne miejsce?

Hej wybacz ze tak pozno jak cos to mam ale pisz na maila jak cos. Nrs20@o2.pl potem dam nr tel

Ja współdzielę z rodziną (Netflix tego nie lubi, ale przymyka oko): ja mam dwa konta na swoje potrzeby, rodzina dwa konta na swoje. Na Netflix masz możliwość ustawień profili, więc nie wchodzimy sobie w drogę; jednocześnie może odtwarzać 4 osoby (konto premium 4K).

Miejsce aktualne jakby ktoś chciał dołączyć. Zapraszam mail wyżej napisalem

Aktualne

Od maja 2020 nie ma chętnych?

Albo się zmywali po czasie jak netflix usuwał jakieś filmy - im też się kończą licencje na udostępnianie i np. większość Harrego Pottera tam już nie obejrzymy (JKR chyba chciała za duże tantiemy).

https://www.rtvmaniak.pl/9592560/netflix-usuwa-filmy-2020/

Zdarzylo sie ze ktos byl pol roku a bywalo ze 2 miesiace. I tym razem ktos odszedl dlatego pisze ze aktualne