Wspólne archiwum GG na Ubuntu i Win2000

Cześć.

Kilka tygodni temu zainstalowałem sobie Ubuntu 6.12 (Elokwentny Emu), pokonfigurowałem sobie wszystko i uznałem, że to całkiem przyjemny system. Mimo to jednak często muszę używać Windowsa, bo mam na nim zainstalowanych trochę potrzebnych mi programów. Stąd pojawiła się konieczność, żeby programy takie jak Thunderbird i Firefox pracowały na wspólnym profilu. Z tym nie miałem problemów.

Chciałbym także mieć zainstalowany na Ubuntu jakiś odpowiednik Gadu-Gadu, który działałby także pod Windowsem. Zaproponowano mi Psi, który zapowiada się fajnie, ale nie spotkałem się z informacjami jak do niego zaimportować archiwum rozmów z GG. Nie chcę tworzyć dwóch osobnych archiwów (jedno pod Windowsem, drugie pod Ubuntu), bo często przełączam się między systemami i później wyszukiwanie rozmów byłoby utrudnione.

Czy istnieje komunikator pozwalający na podłączenie się do istniejącego archiwum rozmów z GG? A może da się to archiwum zaimportować do jakiegoś komunikatora pracującego pod Win i Linuxem? Czekam na pomysły i sugestie :slight_smile:

Pozdrawiam

PS. Jednym rozwiązaniem byłoby uruchamianie GG pod Wine, ale to traktuję jako ostateczność.

A może uda ci sie to zrobić z Kadu - to odpowiednik GG na Linuksa.

Pozdrawiam

Zainstalowałem Kadu, ale się do takiej opcji nie dokopałem. Chyba czas się poddać :wink:

raczej się tak nie da :slight_smile: