Współpraca / programownie

Witam, szukam osoby która ogarnia Programownie, zrobilibyśmy programy, które będą czyścić PC, itp.
Ja zajmę się trochę programowaniem, trochę szatą graficzną. Zainteresowanych zapraszam PW.

Co już masz i w jakiej technologi tworzysz te programy? No i co one właściwie mają mieć za funkcje, czyszczenie komputera to równie dobrze może być formatowanie całego dysku.

Tak jak CCleaner, podobne Programy.
To już zależy od Ciebie/Kogoś kto w czym będzie tworzył ja się przystosuję.

Czyli nic nie masz poza ogólną koncepcją na program. Zgaduję, że jakiejkolwiek dokumentacji w postaci wymagań funkcjonalnych też nie masz. Masz chociaż pomysł na to w jaki sposób chcesz przeprowadzać analizowanie systemu i pod jakim kątem chcesz go analizować?

@Fizyda - obawiam się że nawet i ogólnej koncepcji brak, bo czym inaczej wytłumaczyć chęć wywarzania drzwi do lasu ?

Moje zainteresowanie tematem jest sztuczne, bardziej chcę pokazać autorowi, że trochę od czapy jest ten pomysł. W ogóle mam wrażenie, że nie szuka osoby do współpracy tylko do napisania mu aplikacji. Bo tak szczerze mówiąc, jak na razie nie udowodnił, że w teamie który buduje jest on w ogóle potrzebny. Nie ma żadnego pomysłu na aplikację, a skopiować funkcje innych aplikacji to żaden pomysł. Nie wnosi też, żadnej wiedzy czy wartości do projektu bo raczej programować też nie bardzo umie. Gdyby umiał, to by wiedział w czym chce pisać, a w czym nie.
Powie, że zrobi grafikę, no spoko, tylko grafikę zrobić może każdy i można to zlecić komuś innemu za kilka stówek, a zrobić interfejs zgodny z UX to niestety trzeba też umieć. Niestety też nie chce mi się wierzyć, że ma wiedzę z zakresu UI/UX by naprawdę zaprojektować świetny i przyjazny interfejs.

Dlatego na obecną chwilę uważam, że autor w teamie który buduje do stworzenia aplikacji jest całkowicie zbędny i nie wiem co miałby on robić by się móc pod aplikacją podpisać jako współautor.

2 polubienia