Wstawianie html do Alligator flash designer. Jak?

Witam, chce stworzyć podstronę mojej witryny, ta podstrona ma być całkowicie we flashu, używam programu Alligator flash designer (jestem początkujący) i nie wiem jak wstawić w ramke dowolny kod html dzięki któremu wstawie jakieś pliki filmowe itp. .Prosiłbym o pomoc :).

Nie wiem jak jest w Alligator Flash Designer, ale w Macromedia Flash 8 Pro zamiast wstawiać kod po prostu klikasz Insert…/[image albo Audio, albo cokolwiek innego]/w okienku, które wyskoczyło wybierasz plik i wszystko.

Niestety to nie to :(. Mam alligatora po Polsku, więc bym znalazł już dawniej :(.

Mam pytanie. Uzywam programu Alligator Flash designer. Zrobilem swoja strone. i chcialbym do tej strony podpiac gotowa galerie… jak to zrobic? jestem troche zielony w tych sprawach prosze o pomoc…

jak chcesz wstawic gotowa galerie to najlepiej zrobic tak:

1.siagasz z neta “visual lightbox” i tam tworzysz se galerie (bardzo latwa obsluga programu)

2.w alligatorze jak masz otwarty plik ze swoja strona to tam gdzie w projekcie masz np. “galeria” to klikasz na ten napis prawym klawiszem myszy - akcje-klikniecia, i tam ustawiasz opcje otwurz url(czy cos takiego) i wpisujesz tam adres swojej przyszlej strony wraz z odnosnikiem do galeri np: http//twojastrona.pl/galeria.html

3.pakujesz na serwer pliki ktore wytworzyl visual lightbox wraz z reszta plikow dotyczacych strony i cieszysz sie wlasna galeria we flashu :slight_smile:

i teraz moje pytanie tez odnosnie alligatora: jak wstawic strone we flashu (z alligatora) w google i zeby miala wysoka pozycje?? z gory thx za pomoc