Wstawienie skryptu

Cześć… Mam skrypt php generator usebarów i chciał bym go dodać na swoją stronę ale niewiem jak.

To jest zawartość generatora:

footer.php

header.php

index.php

viewbar.php

no i folder z sygnaturami…

Próbowałem zrobić tak, że w plikach html swojej strony do linków dodałem index.php ale nie działało, dodawałem też generator/index.php ale też nie działało :confused:

To mi się pojawia, zmieniłem w kodzie na “adresstrony” żeby nie było, że reklamuję. Jeżeli komuś pomoże to że podam adres to proszę o PW

Warning: include(include/config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 2


Warning: include() [function.include]: Failed opening 'include/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 2


Warning: include(include/class_sql.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 3


Warning: include() [function.include]: Failed opening 'include/class_sql.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 3


Fatal error: Class 'class_sql' not found in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 5

Jak ktoś chce zobaczyć kod całego pliku index.php lub index.html to też PW

Jak pomóc jak nie wiadomo do jakiego skryptu np. php Przemo, phpBB lub inny jak się pisze prośbę o pomoc powinno podać się skrypt forum :idea: A tak to będzie mizerna pomoc tak prawda :frowning:

To jest ten skrypt http://darmowe-skrypty.pl/inne/1437-gen … turek.html

Do jakiego forum, jak wyżej pisałem , a ty podajesz linka do programu :o

php Przemo od phpBB sie różni i to bardzo duża :idea:

Edit:

Ups. to nie skrypt ino program…

Nie rozumiem cię… Czy ja napisałem że chcę ten skrypt dać na forum ? Chce go dodać na stronę w html/css/ ^^

Ta stronę co podałeś to chwyt reklamowy skrypty :lol:

Co do tego program to nie takie proste dodać do strony ale polecam poszukać taka stronkę co jest zainstalowany i podejrzeć źródło strony tam sporo podpowiedz.Z tego co piszesz chcesz mieć stronkę co można robić jak za pomocą tego programu ![-o<

Śmieszny jesteś myślisz, że to iż podałeś adres tej strony to chwyt reklamowy… I w ogóle nie rozumiem twojej wypowiedzi. Proszę pisz z normalnie

i chyba sam niewiesz co mówisz, bo za bardzo się chyba nie znasz…

Nie przekręcaj że podałem: :evil:

Jak coś nie idzie a ktoś nie zna English przyda się translator oraz dla Ciebie szymek123 http://www.kurshtml.boo.pl/index.html

dowiesz się jak nie wiesz tez tam jest generator i nie musisz wrzucać na serwer :wink:

A co do tego to pisze jasno to przykład: [function.include]: failed to open brak plika function.include :frowning:

Warning: include(include/config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 2

Literówka, chciałem napisać ‘podałem’ a nie ‘podałeś’ więc nie przekręcam

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? Bo nadal niewiem jak wstawić ten skrypt.

sprawdź jeszcze czy masz dobrą scieżkę dostępu do plku index.php? ja miałem podobny problem i u mnie wystarczyła zmiana czcionki^^, choć nadal nie rozumeim co ma czciona do działania skryptu. Pozdrawiam.

Sprawdziłem, i ścieżka dostępu jest dobra :confused: Proszę niech pomoże ktoś doświadczony…

Masz złe drzewo katalogów:

Tak muszą wyglądać pliki, daj screena z ftp z drzewem katalogów.

Okazało się, że ktoś kto udostępnił ten skrypt nie dał pliku include. Dzięki wszystkim za pomoc.

Pisałem wcześniej w poście ale tego nie zrozumiałeś :frowning: Ale tak bywa nie kiedy nie rozumie się, a potem jak znajdzie się przyczynę to faktycznie ktoś pisał :wink: