Wstawienie skryptu

(Szymon135) #1

Cześć.. Mam skrypt php generator usebarów i chciał bym go dodać na swoją stronę ale niewiem jak.

To jest zawartość generatora:

footer.php

header.php

index.php

viewbar.php

no i folder z sygnaturami..

Próbowałem zrobić tak, że w plikach html swojej strony do linków dodałem index.php ale nie działało, dodawałem też generator/index.php ale też nie działało :confused:

To mi się pojawia, zmieniłem w kodzie na "adresstrony" żeby nie było, że reklamuję. Jeżeli komuś pomoże to że podam adres to proszę o PW

Warning: include(include/config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'include/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 2

Warning: include(include/class_sql.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 3

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'include/class_sql.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 3

Fatal error: Class 'class_sql' not found in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 5

Jak ktoś chce zobaczyć kod całego pliku index.php lub index.html to też PW

(Szkar44) #2

Jak pomóc jak nie wiadomo do jakiego skryptu np. php Przemo, phpBB lub inny jak się pisze prośbę o pomoc powinno podać się skrypt forum :idea: A tak to będzie mizerna pomoc tak prawda :frowning:

(Szymon135) #3

To jest ten skrypt http://darmowe-skrypty.pl/inne/1437-gen ... turek.html

(Szkar44) #4

Do jakiego forum, jak wyżej pisałem , a ty podajesz linka do programu :o

php Przemo od phpBB sie różni i to bardzo duża :idea:

Edit:

Ups. to nie skrypt ino program...

(Szymon135) #5

Nie rozumiem cię.. Czy ja napisałem że chcę ten skrypt dać na forum ? Chce go dodać na stronę w html/css/ ^^

(Szkar44) #6

Ta stronę co podałeś to chwyt reklamowy skrypty :lol:

Co do tego program to nie takie proste dodać do strony ale polecam poszukać taka stronkę co jest zainstalowany i podejrzeć źródło strony tam sporo podpowiedz.Z tego co piszesz chcesz mieć stronkę co można robić jak za pomocą tego programu [-o<

(Szymon135) #7

Śmieszny jesteś myślisz, że to iż podałeś adres tej strony to chwyt reklamowy.. I w ogóle nie rozumiem twojej wypowiedzi. Proszę pisz z normalnie

i chyba sam niewiesz co mówisz, bo za bardzo się chyba nie znasz..

(Szkar44) #8

Nie przekręcaj że podałem: :evil:

Jak coś nie idzie a ktoś nie zna English przyda się translator oraz dla Ciebie szymek123 http://www.kurshtml.boo.pl/index.html

dowiesz się jak nie wiesz tez tam jest generator i nie musisz wrzucać na serwer :wink:

A co do tego to pisze jasno to przykład: [function.include]: failed to open brak plika function.include :frowning:

Warning: include(include/config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/foliomoje1/domains/adresstrony/public_html/generator/index.php on line 2

(Szymon135) #9

Literówka, chciałem napisać 'podałem' a nie 'podałeś' więc nie przekręcam

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? Bo nadal niewiem jak wstawić ten skrypt.

(Przemek Pleczuk) #10

sprawdź jeszcze czy masz dobrą scieżkę dostępu do plku index.php? ja miałem podobny problem i u mnie wystarczyła zmiana czcionki^^, choć nadal nie rozumeim co ma czciona do działania skryptu. Pozdrawiam.

(Szymon135) #11

Sprawdziłem, i ścieżka dostępu jest dobra :confused: Proszę niech pomoże ktoś doświadczony..

(Krzkaczor) #12

Masz złe drzewo katalogów:

Tak muszą wyglądać pliki, daj screena z ftp z drzewem katalogów.

(Szymon135) #13

Okazało się, że ktoś kto udostępnił ten skrypt nie dał pliku include. Dzięki wszystkim za pomoc.

(Szkar44) #14

Pisałem wcześniej w poście ale tego nie zrozumiałeś :frowning: Ale tak bywa nie kiedy nie rozumie się, a potem jak znajdzie się przyczynę to faktycznie ktoś pisał :wink: