Wstrzymanie systemu

Witam

Podam przykład. Po załadowaniu się Visty użycie pamięci RAM mam na poziomie 26-30%. Dałem kiedyś wstrzymanie systemu i po przebudzeniu :wink: sprawdzam ile ramu zjada, i okazuje się że mniej tj. około 15-18% i wartość t sie nie zmienia aż do uruchomienia jakiegoś programu. Mam pytanie, co znika w czasie wstrzymania systemu, że uwalniane jest prawie 10% ramu ??.

pozdawiam

Wogole nie rozumiem tego pytania… po co Ci to wiedziec skoro i tak nie mozesz pracowac na wstrzymaniu systemu ?

pytam bo jestem ciekaw dlaczego wtedy mniej ramu zjada, a nie że chcę pracować gdy system jest wstrzymany :x

Duzo niepotrzebnych aplikacji sie wylacza. Wtedy dyski nie pracują wiec system nic od nich " nie ciagnie " juz kilka % odchodzi… Nic nie zlicza system z procesora… wszystko jest praktycznie…wstrzymane… i jest imnimalna praca kazdego z podzespolow…

ale napisałem wyraźnie, że po wyjściu ze wstrzymania pobiera mniej, a wtedy to logiczne że wszystko pracuje normalnie :mrgreen:

Aaaa… no to jak pewnie ktos bedzie wiedzial to napisze :D… Ale tak samemu patrzec… co sie wylaczylo i wlaczylo to musi byc sztuka :smiley: