Wszechobecny syf, niechciane wyszukiwarki etc

Witam

Zwracam się z prośbą o sprawdzenie moich logów w celu usunięcia wszelakiego gó@!#!@ z mojego komputera. Nie wiem czy ów syf może być powodem wolniejszego działania internetu(czyt.buforowanie filmów na wszelakich portalach itd), ale od kilku tyg. tak się niestety dzieje.

Niżej przedstawiam swoje logi:

OTL.txt - http://www.wklej.org/id/949387/

Extras.txt - http://www.wklej.org/id/949391/

Z góry dziękuję za wszelaką pomoc oraz proszę o ewentualne tłumaczenie w sposób, który ogarnie taki laik jak ja w dziedzinie działania komputerów :slight_smile:

Pozdrawiam

Odinstaluj Delta toolbar.Wyłącz przeglądarki.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Raport z ADWCleaner’a - http://www.wklej.org/id/949785/

A z wykonaniem tego skryptu mam jakiś problem bo, zatrzymuje się chyba na tym: “O20 - AppInit_DLLs: (c:\progra~3\browse~1\261095~1.52{c16c1~1\browse~1.dll) - c:\ProgramData\BrowserProtect\2.6.1095.52{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-” i jest brak odpowiedzi ze strony programu OTL.