Wszystkie gry mi się tną

(Alex926) #1

Witam: odkąd kupiłem kompa wszystkie gry mi się tną. mój sprzęt to AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ 2,69GHz 2,00GB Ram grafika geforce9400gt 512MB 128Mbit Windows XP Home Edition dodatek SP3 Płyta główna ASUS M2A-MX. Proszę o pomoc dzięki.

(Krzkaczor) #2

Sterowniki i DX zaktualizowane? Jakie to są gry?

(Jacek Bydgoszcz) #3

Wszystkie tzn. jakie podaj przykłady.Saper też?

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej?Ta karta jak widzę posiada pamięci DDRII a one za wydajne nie są.

(Alex926) #4

i stare i nowe takie które bez problemów powinny pociągnąć. DirectX 9.0c jest

(Jacek Bydgoszcz) #5

A co ze sterownikami?

(Alex926) #6

ok Wings Of Honour Battles of the red Baron, postal, Fouel Of War. Call Of Duty 4,5, Moto GP, Code Of Honour 2. Dużo by wymieniać ale te cienkie. A także błędy przy instalowaniu innych gier, mocniejszych.

-- Dodane 16.03.2009 (Pn) 21:32 --

wszystkie chyba są a raczej napewno

-- Dodane 16.03.2009 (Pn) 22:03 --

Proszę pomocy. Proszę o podpowiedzi! !!

(Xaros) #7

Sprzęt nie rewelacja, a może masz manie na granie z opcjami na full? :stuck_out_tongue:

Często tak bywa, że do takich maszyn kupowane są teraz już tanie monitory HD, a gracze się dziwią później czemu mają pokaz slajdów.

Te gry to oryginalne? Patche zainstalowane? Sprawdź system pod okiem szkodliwego oprogramowania.

(Mateusz Golebiowski) #8

Zmień kartę na HD 4670 jest to najtańsza opcja jeżeli chcesz grać komfortowo

(Alex926) #9

Gry są oryginalne! !!

-- Dodane 17.03.2009 (Wt) 9:48 --

sorry nie zauważyłem że jest napisane jaką karę

(Alex926) #10

mam zainstalowany dual core optimizer!

(Mateusz Golebiowski) #11

karta nie daję rady i tutaj jest problem

(Alex926) #12

a jaką kartę byście polecili chodzi mi o dobrą i nie drogą max do 200zł

(Jacek Bydgoszcz) #13

Za 200zł to kupisz kartę wydajnościowo taką co masz obecnie.

(Alex926) #14

jeszcze jedno pytanie: jak kupie kartę graficzną która obsługuje DDR3 a ja mam pamięć ram DDR2 czy będzie działać dobrze i czy nie będę musiał zmienić pamięci ram?

(Jacek Bydgoszcz) #15

Pamięć ram na karcie graficznej nie ma żadnego związku z pamięcią na płycie głównej.Nie musisz zmieniać pamięci.

(Alex926) #16

ok wielkie dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam