Wszystkie gry mi się tną

Witam: odkąd kupiłem kompa wszystkie gry mi się tną. mój sprzęt to AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ 2,69GHz 2,00GB Ram grafika geforce9400gt 512MB 128Mbit Windows XP Home Edition dodatek SP3 Płyta główna ASUS M2A-MX. Proszę o pomoc dzięki.

Sterowniki i DX zaktualizowane? Jakie to są gry?

Wszystkie tzn. jakie podaj przykłady.Saper też?

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej?Ta karta jak widzę posiada pamięci DDRII a one za wydajne nie są.

i stare i nowe takie które bez problemów powinny pociągnąć. DirectX 9.0c jest

A co ze sterownikami?

ok Wings Of Honour Battles of the red Baron, postal, Fouel Of War. Call Of Duty 4,5, Moto GP, Code Of Honour 2. Dużo by wymieniać ale te cienkie. A także błędy przy instalowaniu innych gier, mocniejszych.

Dodane 16.03.2009 (Pn) 21:32

wszystkie chyba są a raczej napewno

Dodane 16.03.2009 (Pn) 22:03

Proszę pomocy. Proszę o podpowiedzi! !!

Sprzęt nie rewelacja, a może masz manie na granie z opcjami na full? :stuck_out_tongue:

Często tak bywa, że do takich maszyn kupowane są teraz już tanie monitory HD, a gracze się dziwią później czemu mają pokaz slajdów.

Te gry to oryginalne? Patche zainstalowane? Sprawdź system pod okiem szkodliwego oprogramowania.

Zmień kartę na HD 4670 jest to najtańsza opcja jeżeli chcesz grać komfortowo

Gry są oryginalne! !!

Dodane 17.03.2009 (Wt) 9:48

sorry nie zauważyłem że jest napisane jaką karę

mam zainstalowany dual core optimizer!

karta nie daję rady i tutaj jest problem

a jaką kartę byście polecili chodzi mi o dobrą i nie drogą max do 200zł

Za 200zł to kupisz kartę wydajnościowo taką co masz obecnie.

jeszcze jedno pytanie: jak kupie kartę graficzną która obsługuje DDR3 a ja mam pamięć ram DDR2 czy będzie działać dobrze i czy nie będę musiał zmienić pamięci ram?

Pamięć ram na karcie graficznej nie ma żadnego związku z pamięcią na płycie głównej.Nie musisz zmieniać pamięci.

ok wielkie dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam