Wszystkie pliki exe wirusami - Avast

Witam.

Mam problem, tylko teraz nie weim dokładnie z czym :slight_smile: albo z Avastem albo z plikami :slight_smile: Juz mowie o co chodzi :slight_smile: Kupilem kompa nie cały rok temu i korzystalem z niego bez internetu :slight_smile: Duzo na nim grałem no i troche gierek mam zainstalowanych :slight_smile: ostatni postawiłem Win XP od nowa i zainstalowałem Avasta w pierwszej kolejności. Wchodze w katalogi tam gdzie mialem gry zainstalowane i Avast wykrywa kazdy plik exe jako wirus. Gry mam orginalne ze sklepu i też Avast krzyczy ze to wirusy. Generalnie każdy plik exe jest u mnie wirusem. Zastanawiam sie czy to ustawienie avasta czy rzeczywiscie mam zrazone wszystkie pliki. HELP.

Przeskanuj dysk twardy jakimś skanerem online.

viewtopic.php?f=16&t=36654

Daj log z ComboFix (na dole strony)

Bo Avast to nie program antywirusowy tylko darmowa imitacja. Kup coś porządnego, a problem zniknie.

@_KaKa - nie imitacja, tylko wymaga większej wiedzy, świadomości użytkownika. Wraz z innymi zabezpieczeniami i rozsądnym korzystaniem z internetu potrafi zapewnić dobrą ochronę. Wiem, bo sam używam i regularnie kontroluję system - jest czysty.