Wszystkie strony proszą o Adobe Flash Playera

Witam , mam zainstalowanego Adobe Flash Playera 10 Plugin i Adobe Flash Playera 11 Activex, to dlaczego każda z otwieranych stron prosi o zainstalowanie AFP?

Zaktualizuj do najnowszej wersji 11.7.700.202.

Z mojej strony mogę Ci polecić program Patch My PC 2.3.4.0, który automatycznie aktualizuje takie pluginy

Adobe Flash Player 10 Plugin, jest do IE. Jak go zaktualizować?

http://get.adobe.com/pl/flashplayer/ Dodatek McAffe lub przeglądarke chrome zignoruj.

Ja bym to zrobił ze strony producenta programu http://get.adobe.com/pl/flashplayer/otherversions/ , Ty zrobisz jak uważasz za stosowne :stuck_out_tongue:

Słuchajcie zaktualizowałam AFP Activex do wersji 11, ale AFP 10 Plugin nie mogę .

Jakiś błąd jest?

Może użyj tego narzędzia do odinstalowania http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash … 33983.html i dopiero wtedy wgraj nową wersje.

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Shock … 13041.html

Ie 10 potrzebuje ten plugin.Jak się zainstaluje to trzeba go włączyć w; narzędzia>zarządzaj dodatkami>włącz

http://adobe-flash-player-plugin.updatestar.com/pl byłam na tej stronie, tylko nigdzie nie mogę znaleźć Pobierz program , tylko jakieś Updatery a nie możliwość ściagnięcia tego AFP Plugin. Mam IE8.

http://www.adobe.com/pl/products/flashp … tion3.html

Zauważylam coś dziwnego w dodatkach do IE 8 nie mam AFP ActiveX, a w dodaj/usuń programy jest, o co tu chodzi, może tu jest problem Jak go rozwiązać?

Spróbuj jeszcze raz posprzątać adobe flash player i wejdź potem tu: http://www.naruto.wbijam.pl/wideo-viddl … 0-0-0.html to moja zaufana strona od paru lat. Tu zawsze jest link do AFP i do pomocy technicznej, potem jest dobrze na YT i wszędzie. Oczywiście, jeśli się ma shockwave. Akurat pod tą przeglądarkę pobiera się flash, na której uruchamia się tą stronę. Od razu ma się włączyć film. Jak nie, to pozostaje przeinstalować ie8. Tylko dokładnie nie odinstalowuj, bo są biblioteki współdzielone i może zabraknąć potrzebnej do uruchomienia ie7 - iframe.dll. Tak miałem.

Spotkałem się z tym, że ktoś w panelu sterowania, adobe, zaawansowane, kliknął “cofnij autoryzację”.

Idąć za Twoimi wskazaniami zznalazlam w menadżeże Adobe> zawansowane > przycisk sprwadz teraz obok niego takie informacje :Wersja ActiveX 11.7.700.202 i poniżej - wersja wtyczki niezainstalwane.

Jak to naprawić (rozwiązać)

Radzę zrobić tak jak ja zrobiłem. Miałem na pc z XP kłopoty z activexami adobe. Dopiero ostatecznie sobie poradziłem, gdy odinstalowałem wszystkie produkty adobe, czyli readera, shockwave, pluginy i swMSM, pousuwałem wszystkie resztki z systemu po nich, jeszcze foldery macromedia. Po tym wymiataniu resztek, wyczyściłem, rejestr z wpisów wymienionych programów. Potem dałem sprzątanie JetClean i po restarcie zacząłem ponownie instalować shockwave, activexa flasha oczywiście ze stronki wbijam.pl i readera. Prawie rok nie mam problemów z adobe. Raz odinstalowałem fasha i activexa deinstalatorem adobe i regscanner znalazł 120 wpisów… Zamiast tego kitu proponuję solidne wymiecenie problemu. Mam jeszcze perełkę, wpis do konfiguracji adobe flash player, czyli C/windows/windows32/ macromedia/flash/ plik mms.cfg - otwira się w notatniku i dodaje wpis ProtectedMode=0 czyli wyłączenie trybu chronionego.