Wszystkiego Najlepszego z okazji 19 urodzin DP!

Nie sądzę, żeby dużo osób pamiętało o tym, że DP obchodzi dzisiaj swoje 19 urodziny!
Ja od siebie życzę tylko jednego - mniej reklam na blogach:)

A ja życzę @redakcja dużo cierpliwości i mniej błędów na głównej, wykrywania wpisów blogowych ctrl+C ctrl+V :slight_smile:

Wszystkiego dobrego życzę z okazji urodzin :slight_smile:

1 polubienie

Ja bym życzył deWPzacji, ale to raczej się nie stanie :frowning:
Może poza tym ożywienia kanału YT, bo zeszłoroczny film świąteczny stanie się… aktualny :smiley:

@wojtekadams reklamy to nie problem. Instalujesz AdGuard czy inny ublock i gitara.

Ja ogólnie życzę - tak - cierpliwości, mniej bugów etc.

Portal powstał 17 listopada 2002 roku, jednak jego oficjalne otwarcie nastąpiło 7 grudnia tego samego roku

Mniej reklam w ogóle i mniej skryptów śledzących, które obciążają nie potrzebnie CPU i RAM siedząc w tle. Bo piszecie newsy, ze jak to inni okropnie śledzą, a WP i DP nie lepsze w tym.

Poza tym Powodzenia bo już gorzej z wami nie może być niż jest. Tzn może, ale tak złe wam nie życzę.

I tak już trup.

100 lat :slight_smile:
Będzie jakiś konkurs, jak dawniej?

Lecą te lata jak z bata :smiley:
indeks

Rozdadzą sprzęt TP-Linka, modele, nad którymi prawie nikt się pewnie nie pochyla w sklepie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dawne czasy.

2 polubienia

Nic innego jak dołączyć się do wymienianych życzeń z powodu małego Jubileuszu. Wszystkiego naj naj oby jak najmniej nas ubywało no i byśmy nie wymieniali złośliwych uwag wobec siebie. Pozdrawiam tych co tworzą i tych co oglądają.

1 polubienie

Ale babci tak nie składaj życzeń urodzinowych :wink:

Panowie zapomnieli, co to jest kultura życzeń? Nie wjeżdża się z mołotowem na okazję. Skopanie tyłków też odkłada się. Kulturalny sędzia wpierw składa życzenia solenizantowi, a potem skazuje na kamieniołomy.
„Kochany Tatusiu! My wiemy lepiej, co jest dla Ciebie wszystkim najlepszym! To co nam pasuje!” :stuck_out_tongue_winking_eye:
Jeden na pięciu coś życzy, a reszta coś chce.

Masz rację Bogdanie. Post skasowałem.

1 polubienie

Moje babcie nie żyją już ponad 30 lat. :smiley:

A widzisz? Pewnie tak życzenia składałeś :wink:

A ja przypadkiem jestem pradziadkiem. Kto żyje, niech ŻYJE NAM! Trzeba się spieszyć z życzeniami.
Babcie, to po prostu dziewczyny, które wcześniej były piękne. nie ważne - żyją, odeszły - ważne, na ile zostały w sercu wnuczka.
Odchodzimy, kiedy nas przestaną pamiętać.

Serwis zapomniał chyba o swoich urodzinach?

Ze starej ekipy (redakcji, adminów) został tutaj tylko Docent, więc o urodzinach pewnie pamiętał, ale od jakiegoś czasu na forum udzielał się tylko w temacie błędów najnowszej wersji portalu.

Jest jednak pewna alternatywa - pamiętacie qbapa?

Pamiętacie jak rozdawał prezenty podczas legendarnej imprezy integracyjnej w Rynie? Tak szybko pił sok jabłkowy, że musieli go zastąpić, no ale nie o tym miałem napisać. Prawdopodobnie nie mógł się pogodzić ze zmianami na portalu i stworzył swoją wersję strony:

kubadownload.com