Wszystko co dotyczy gry fifa 2005 - linki i problemy

wpisujcie jakies ciekawe porady, linki i wasze problemy.

Jaka druzyna grac na poczatku w karierze?

Siema. Przeszedłem Fife 2005 juz 2 razy i gram dalej:P. Z moich doświadczeń propnuję abyś zaczął grać jakaś słabą ligą, np ligą brazylijską lub 3 dyvision. A czemu? Bo z chwilą gdy więcej wygrywasz to masz propozycję tylko od dobry drużyn z czołowych lig :). Ja bardzo lubię ustawienie 4-3-3. Jest dobre ale jeśli nie gra się skrzydłami tylko długie podania lub tzw. klepką. Kolejną propozycją jest to, żeby nie ustawiac taktyki jako pressing, ani neutralną tylko najlepiej opanowaną. Twierdzę tak ponieważ w każdej obrońcy zachowują się tak samo, ale w taktyce opadnowanej się najmniej męczą. Myślę, że to tyle… :slight_smile: miłego grania

Ja zaczynałem gre od ligi szkockiej ze względu możliwości wybrania tam Celtiku 8) Po 3 latach(w grze) pojawiły mi sie już lepsze drużyny więc wybrałem Man U a następnie Barce,Juventus,Ac Milan i dalej Man U. Co do porad to proponuje grać na długie podania od razu po przechwyceniu piłki. W akcjach sam na sam z bramkarzem proponuje go przelobować Q+D , albo bardziej efektywniej to proponuje oszukać bramkarza przez udawane kopnięcie C+D (wtedy bramkarz się kładzie)

P@weł-13 dlaczego uważasz, że zapytanie o linki z poradami do gry jest nielegalne ?

Przecież linki mogą być do serwisów np. Centrum fify - są tam porady itp.

Drugi link to np. Fifa Polonia

Ja przynajmniej nic złego w tym nie widzę …

no ja nie wiem co w tym zlego…

ale cos niektorzy sa jacys dziwni lub maja glupie poczucie humoru.

a czy sa jakies dodatki do fify 2005 np. Polska liga?

Zaczynalem pontevedre (II liga hiszpańska)

Grałem dwa sezony przenioslem sie do dc koeln

Póżniej bayern jeden sezon a na koniec FC Barcelona