Wszystko działa w komputerze a monitor miga

a inny kabel?

próbowałem 3 kable nawet ten od monitora i dalej nic

Gdybyś miał xle chłodzony procek, to by się wyłączył sam PC, a przynajmniej powinien, bo w wielu biosach jest to zaszyte. Nie jestem pewien czy jest sens inwestować w nowa płytę do tego komputera, pogadaj może lepiej z kimś ze znajomych i pzrełóż wszystko poza płytą i zasilaczem do innego. Jeżeli pójdzie, to ok, jeżeli nie, to problem lezy głębiej.

zmieniałem zasilacz kable od dysku i nawet baterie w Płycie moim zdaniem to płyta zmienię ją i zobaczę a moim zdaniem mogę zmienić tą płytę bo kartę mam nawet niezłą bo Ati Radeon HD 4870 1gb wiendz tylko dokupie ramy do nowej płyty i można śmigać intel core 2 duo jnie jest aż taki zły

Nie jest tragiczny, z internetem i wordem da radę (mam taki w starym lapku), podobnie jak karta, ale to trup jednak:) Budżetowce AMD, nawet sprzed kilku lat będą miały lepsza wydajność od procka i karty arzem wziętych. Jeżeli więc wyszłoby z kosztem naprawy i modernizacji więcej jak 100 zł, to bym postawił sobie budżet 500 zł i brał apu=płyta +ram. Zysk będzie spory.

wyceniłeś mi wsyztsko jak mam zamówionę płyta główna z przesyłką 50zł max 16gb ram obsługuje ramy mam za darmo zasilacz też karty nie zmieniam bo jest dobra jak gta 5 idzie na 50fps na innym kompie z 4 gb ram i i5 660 to mi syatarczy teraz jest teraz z dnia na dzień odrazu nie będzie lepszych za rok można pomyśleć nad czymś kąkretnym a zależy mi an tym kompie z tego względu ze mam bardz bardzo go długo i pamięta już dużo chwil;

a po 2 pisałem z proźbą o pomoc a nie o wycenianie kompa

To właśnie Ci staram się pomóc, a nie wyceniam, bo nie uwzględniłeś w swoich rachubach takiego drobiazgu jak sprawdzenie pozostałych elementów. Kupiłeś drugi zasilacz - koszt, kupisz druga płytę- koszt, a okazuje się, że z płyta odeszła grafika - tez kupisz nową, a jak przykładowo poszedł i procesor - będziesz do 3 pierwszych uzupełniał “bo już mam, kupione”? W efekcie na naprawę wydasz tyle co za nowy :wink: Po to właśnie przed zakupem proponowałem sprawdzić pozostałe elementy i postąpić zależnie od efektu, działają- naparwiamy, nie działają- wywalamy, a nie na hip-hip-hura bez pomyślunku…

procek działa 100% dziś sprawdzałem

No i tyle dobrego, skoro procek działa, to może i grafika też, a więc prawdopodobnie, tak jak na początku osądzilismmy, płyta;-) Oby się udało :wink:

napiszę jak wymienię czy to to bo ramy działają dysk też karta graf też i procek czyli wina msi być ze strony płyty głównej bo raczej 400w go uciągnie