Wszystko mi się tnie

nie wiem dlaczego, ale wszystko mi się tnie, filmy i programy, przewijanie okien, a najważniejsze, że nawet ruch myszki jest taki “rwany”, coś jakby brakowało ramu

robi się to wtedy, gdy chodzi jakiś program, wszystko jedno jaki, nawet antywirus

chciałem usunąć trojana csmss.exe (ale dalej i tak siedzi) i pokasowałem parę rzeczy, możliwe, że właśnie coś co odpowiada za ten problem

Nie napisałeś podstawowych danych o komputerze - system ,RAM.

Zgodze sie z przedmowca… brak jakichkolwiek danych na temat sprzetu… a oprocz sprzetu danych na temat systemu…

Natomiast z toba nie moge sie zgodzic… nie jest niewazne jaki program jest odpalony w danym momencie… jeszcze istnieje kwestia czy jestes w LANie… mozesz tesz sprawdzic co odpala ci sie automatycznie podczas startu systemu (polecam RegCleanera)

Pozdrawiam…

xp pro pl, sp1

512 ram, geforce 2 mx400

jestem w lanie, cały czas chodzi emule, ale tylko dzisiaj mam coś takiego

mam ponad 90% zużycia procesora

jak na moje oko to dzieki lanowi masz goscia na hdd…

zainstaluj cusik w stylu Sygate… jesli to nie pomoze sprobuj

==> http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewt … highlight= <==

widze ze ten problem nie daje ci spac :wink:

Pozdro…

ok, pozbyłem się csmss.exe, ale dalej mi komp się tnie

Prawdopodobnie przez brak odpowiedniej ochorny komputera system jest na tyle skopany Ze szybciej zrobisz jak zainstalujesz system od nowa wraz z odpowiednią ochroną komputera . Na twoim kompie godiznka i po sprawie.

System i komputer prawie jak nowy…

Pozdrawiam

przeinstalowałem i dalej to samo

CZyli wiemy krzaczy sprzet .

  1. Pamięć

  2. Karta Grafiki

  3. Dysk Twardy

Te element y by trza byłopoddać analizie.

Gdybyś dysponował Linuxel cd-live (nap. knopiksem ) a uruchomiłby się prawidłowo znaczyłoby ze dysk chodzi ślamazarnie… czyli walnięty (nie korzysta przy tej ilości Ramu z dysku )

Najpier jak masz od kogo podmienić pamieć sprawdź…( lub zrób testy pamieci )

Zobacz też czy pamięc nie jest poluzowana (otwarta w slotach)

Pozdrówka

Prawdopodobnie dysk twardy… mialem to samo… chyba musisz sobie kupic nowy… :frowning: