Wszystko o grze America's Army

to najlepsza gra- pisać o wszystkim

Ja bym polemizował, poza tym moderacja zapewne zamknie temat, bo inaczej każdy by zakładał taki, poświęcony grze, którą uważa za najlepszą.

Saper rządzi :mrgreen:

ja bym polemizował

TETRIS na Pegasusie wymiata, gram juz piąty dzień z rzędu.

dlaczego zamknie przecie to dział o grach jak sie nie myle???

A ja się nawet wypowiem ;] W americas army gram już ponad 3 lata :wink: 73 honoru hehe ;D

Według mnie jest to jedna z najlepszych gier sieciowych jakie powstały, szczególnie jeżeli chodzi o realizm ;]

jak na grę w pełni darmową grafika tez jest bardzo dobra ;] choć nie wykorzystuje niestety w pelni mojego komputera ale za to non stop 60fps przy wszystkich ustawieniach na full ;]

dodatkowy plus to aktualizacje i nowe mapy co jakiś czas ;]

ogólnie armia amerykańska rocznie pakuje na prawdę ogromną kasę w tą grę i jej reklame ;]

ogólnie polecam ;D

zgadzam sie :lol:

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 11:46

a kto mi powie jak obniżyć pinga bo często i gęsto mam ogromny nie wiem czemu a z takim pingiem to wiecie jak sie gra jak można to nazwać grą

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 11:47

też polecam tą gre bo naprawde jest super i mnóstwo dodatków co chwile

przecież założyłeś temat poruszający tą kwestię, w ten sposób tylko utrudniasz pomoc w swoim problemie…

przepraszam za OT

ale może w tej grze indywidualnie da sie to jakoś obniżyć więc nie czepiaj sie o byle co jak nie wiesz o co mi chodzi

Dlaczego jesteś taki niegrzeczny w stosunku do mnie :?: , próbowałem ci pomóc (cierpliwie zresztą). Czy zwrócenie uwagi musi powodować zaraz agresję :?: Nie rozumiem cię.

jedynie przez zmniejszenie szczegółowości grafiki (ale nie ręczę, że pomoże).

nie jestem agresywny wcale a za pomoc dziękuje napisałem Ci to przepraszam że aż tak to odebrałeś pozatym jak już chcesz mi pomóc to powiedz mi jeszcze jak usónąć tamten temat???

Poproś moderatora na PW najlepiej (proponuję zakończyć ten OT).

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 13:00

nie, nie moje klimaty, poza tym mam za słaby sprzęt na gry więc kupiłem Xbox360 i na nim gram.

napisz jakiego masz neta?

ja na 640kb/s neostradzie praktycznie nie mam lagów ;]

i sprawdz w grze czy to na pewno przez internet a nie przez komputer sprawdz ile masz na ogol fps F6 zdajsie sie patrzy itp…

oki dzięki popatrze

mario710 , możesz metodą prób i błędów poblokować (po jednym, żebys wiedział które muszą być odblokowane do grania) w firewallu dostęp do internetu wszystkim aplikacjom/procesom, które ci nie są potrzebne do gry: wszelkiej masci auto updaty i inne. Najprawdopodobniej tylko sama gra musi mieć dostęp do netu, ale nie jestem pewien czy jakies usługi windowsowskie u ciebie też nie potrzebują.

Druga ważna rzecz:

kiedy szukasz serwerów z jakąs konkretną mapą, to segreguj je zawsze wg ping i w tych z najmniejszym pingiem patrz na ilosć graczy (wiadomo: zero graczy = mały ping, ale po co ci taki serwer) i wtedy wybierz taki który ma w miarę najmniejszy ping i sporo ludzi.

Po trzecie: ustawienia grafiki w opcjach w miarę na jak najniższym poiomie.

Po czwarte, możesz sobie zapisać nazwy serwerów najlepszych dla ciebie i zobaczyć w jakich godzinach masz najlepszy (najmniejszy) ping.

Pozdro

patrzałem na fps mam zawsze koło20

Antharas dzięki za rade :smiley: