Wszystko o grze America's Army

(Mario71 1971) #1

to najlepsza gra- pisać o wszystkim

(!Fokus!) #2

Ja bym polemizował, poza tym moderacja zapewne zamknie temat, bo inaczej każdy by zakładał taki, poświęcony grze, którą uważa za najlepszą.

Saper rządzi :mrgreen:

(bartus2003) #3

ja bym polemizował

TETRIS na Pegasusie wymiata, gram juz piąty dzień z rzędu.

(Mario71 1971) #4

dlaczego zamknie przecie to dział o grach jak sie nie myle?????

(neo10) #5

A ja się nawet wypowiem ;] W americas army gram już ponad 3 lata :wink: 73 honoru hehe ;D

Według mnie jest to jedna z najlepszych gier sieciowych jakie powstały, szczególnie jeżeli chodzi o realizm ;]

jak na grę w pełni darmową grafika tez jest bardzo dobra ;] choć nie wykorzystuje niestety w pelni mojego komputera ale za to non stop 60fps przy wszystkich ustawieniach na full ;]

dodatkowy plus to aktualizacje i nowe mapy co jakiś czas ;]

ogólnie armia amerykańska rocznie pakuje na prawdę ogromną kasę w tą grę i jej reklame ;]

ogólnie polecam ;D

(Mario71 1971) #6

zgadzam sie :lol:

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 11:46

a kto mi powie jak obniżyć pinga bo często i gęsto mam ogromny nie wiem czemu a z takim pingiem to wiecie jak sie gra jak można to nazwać grą

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 11:47

też polecam tą gre bo naprawde jest super i mnóstwo dodatków co chwile

(!Fokus!) #7

przecież założyłeś temat poruszający tą kwestię, w ten sposób tylko utrudniasz pomoc w swoim problemie...

przepraszam za OT

(Mario71 1971) #8

ale może w tej grze indywidualnie da sie to jakoś obniżyć więc nie czepiaj sie o byle co jak nie wiesz o co mi chodzi

(!Fokus!) #9

Dlaczego jesteś taki niegrzeczny w stosunku do mnie :?: , próbowałem ci pomóc (cierpliwie zresztą). Czy zwrócenie uwagi musi powodować zaraz agresję :?: Nie rozumiem cię.

jedynie przez zmniejszenie szczegółowości grafiki (ale nie ręczę, że pomoże).

(Mario71 1971) #10

nie jestem agresywny wcale a za pomoc dziękuje napisałem Ci to przepraszam że aż tak to odebrałeś pozatym jak już chcesz mi pomóc to powiedz mi jeszcze jak usónąć tamten temat???

(!Fokus!) #11

Poproś moderatora na PW najlepiej (proponuję zakończyć ten OT).

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 13:00

nie, nie moje klimaty, poza tym mam za słaby sprzęt na gry więc kupiłem Xbox360 i na nim gram.

(neo10) #12

napisz jakiego masz neta?

ja na 640kb/s neostradzie praktycznie nie mam lagów ;]

i sprawdz w grze czy to na pewno przez internet a nie przez komputer sprawdz ile masz na ogol fps F6 zdajsie sie patrzy itp...

(Mario71 1971) #13

oki dzięki popatrze

(Bartlomiej Kwiatkowski) #14

mario710 , możesz metodą prób i błędów poblokować (po jednym, żebys wiedział które muszą być odblokowane do grania) w firewallu dostęp do internetu wszystkim aplikacjom/procesom, które ci nie są potrzebne do gry: wszelkiej masci auto updaty i inne. Najprawdopodobniej tylko sama gra musi mieć dostęp do netu, ale nie jestem pewien czy jakies usługi windowsowskie u ciebie też nie potrzebują.

Druga ważna rzecz:

kiedy szukasz serwerów z jakąs konkretną mapą, to segreguj je zawsze wg ping i w tych z najmniejszym pingiem patrz na ilosć graczy (wiadomo: zero graczy = mały ping, ale po co ci taki serwer) i wtedy wybierz taki który ma w miarę najmniejszy ping i sporo ludzi.

Po trzecie: ustawienia grafiki w opcjach w miarę na jak najniższym poiomie.

Po czwarte, możesz sobie zapisać nazwy serwerów najlepszych dla ciebie i zobaczyć w jakich godzinach masz najlepszy (najmniejszy) ping.

Pozdro

(Mario71 1971) #15

patrzałem na fps mam zawsze koło20

Antharas dzięki za rade :smiley: