Wszystko o Titan Quest

Witam :), w tym temacie możecie się wypowiadać na temat gry Titan Quest, jakie macie poziomy, gdzie gracie, wasze eq, a co będę wymieniać po kolei, wszystko co dotyczy gry Titan Quest oraz dodatku Immortal Throne.

Dodane 04.01.2010 (Pn) 9:21

I ja już się wypowiem, że mam 33 lvl Templariusz, IV Akt Hades, nie wiem czy z lvlem dobrze, ale gram pierwszy raz w Titana, tzn ogólnie drugi, ale pierwszy raz grałem bez dodatku sama podstawka i jak przeszedłem normal to miałem 28 lvl, a potem zacząłem od nowa z dodatkiem.

To widać, że biegłeś przez całą grę jak harpagan :stuck_out_tongue:

Ja kończąc nawet samą podstawkę miałem 33-34 lvl ;]

Heh, wiesz nie rozwiązywałem wszystkich dostępnych questów i nie zwiedzałem każdej jaskini, w prawdzie większość questów mam porobione, ale jako, że gram pierwszy raz to bardziej interesuje mnie fabuła i zakończenie gry :P.

Dodane 04.01.2010 (Pn) 17:07

Mam pytanie dotyczące dodatku Immortal Throne, w menu gry pojawiła się zakładka Dodatkowa Zawartość do której trzeba wprowadzić jakiś kod, tylko o co tu chodzi ?, jaka to jest dodatkowa zawartość, co daje, i jak ją odblokować ?, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie w tej sprawie to proszę o odpowiedź :slight_smile:

Nie wiem, ale kolega mi coś mówił, że chodzi o kody do gry, ale głowy nie dam.

Chyba, że przy zakupie gry dostałeś jakiś klucz czy coś (poza tym do instalacji, o ile taki jest, bo nie pamietam xD)

Ale wiesz, jak coś to radze zrobić tak jak tobie się nie chciało :wink:

Zrobić wszystkie questy poboczne, zabić wszystko co się rusza no i zwiedzać jaskinie itp ^^

A co za tym idzie: exp, kasa i fajne itemki.

Wiem, teraz jak odblokowałem sobie epica to będę robił wszystkie poboczne itp. aby jak największy wbić, no i co najważniejsze pozdobywać fajne itemki :), a co do tych kodów to dowiedziałem się paru rzeczy, aby odblokować dodatkową zawartość należy wprowadzić odpowiednie kody, nie wiem ile dokładnie takich istnieje ale słyszałem, że w granicach 15~, tu podam 4, które znalazłem w internecie :

274267 – odblokowanie zestawu Shinobi Shozoku

925678 – odblokowanie zestawu Odzienie Wielkiego Kupca

437626 – odblokowanie zestawu Rynsztunek z Germanii

373624 – odblokowanie zestawu Rynsztunek z Galii

A jeszcze jedno, tych kodów nie dostaje się przy zakupie oryginalnej wersji gry :P, ponieważ zakupiłem sobie Titan Quest Złota Edycja z serii XK Gold i żadnych kodów nie było :slight_smile:

Tylko że zbroja i bronie z tych kodów są dużo słabsze niż te, które można bez większego problemu znaleźć w grze.