Wszystko wolno chodzi

Ostatnio Panda wykryła mi kilka ataktów na kompa i wykryło kilka “zabawek” hakerskich, i od tamtej pory wszystko mi zalmula. Net wolno chodzi system długo sie zamyka, pare razy sie sam komp zresetował… I need help!! :slight_smile:

wpisy usuń HJT, a folde ręcznie.

Daj log z Combofix

Folder

nie moze byc usunięty ( uzywany plik i takie tam ) a combofix przy 99% ściągniecia pokazuje sie komunikat ze plik nie moze byc sciagniety bo dysk jest zabezpieczony lub plik jest uzywany…

Usuń folder w trybie awaryjnym

Folder setup usunąłem ale problem z downloadem Combofix’a jest dalej :frowning:

Zobacz - rozwiązanie

Przeczytałem wszystko, ale nie ma tam nic o tym co mam…

Przy ściągnieciu sie 99% Wyskakuje okno ze nie można skopiowac pliku Sprawdz czy dysk nie jest chroniony przed zapisem lub czy plik nie jest aktualnie uzywany… przy opcji uruchom ściąga sie do fol. tymczasowego ale nie włącza sie…

Daj log z HJT - zobaczymy co jest.

Od usuniecia fol. Setup jest dużo gorzej nie było przedtem :confused:

Złączono Posta : 03.06.2007 (Nie) 22:01

Od usunięcia fol. Setup jest dużo gorzej niż było przedtem, a przed chwila przy wysyłaniu posta był error " Konfikt zasobów IE " czy cos podobnego

nadl jest folder

Dokończyć skanerami online - Skanery do wyboru

Skanowałem wszystkim ( prawie ) i nic nie znalazło… Folderu

fizycznie nie ma… ( bo go usunąłem)

Daj log z Silenta

Sorki… Już tak komp zamulał, ze musiałem sie pobawic skanerami w awaryjnym, i szukac podejrzanych plików “manualnie” … Teraz w miare dziwnie jest dobrze daje logi

Już nic nie widać, logi ok

Logi OK ale OK nie jest :? Znowu totalna zamuła na kompie… BYŁA! !!

Haha sam doszedlem ( z małą pomocą skanera online kaspersky’ego) gdzie był vir. Jestem z siebie dumny :slight_smile: Dzięki Gutek2222 za pomoc i za twój podpis "Walka do końca, nie format " zmotywowało mnie to :smiley: