Wtyczka avast! WebRep zniknęła z Google Chrome

Kłaniam się. Sprawa dotyczy rozszerzenia avast! WebRep , które pochodzi od antywirusa Avast a ściślej jego braku w przeglądarce Chrome. Początkowo w Chrome ono było. Miałem później potrzebę przeinstalowania Chrome (oczywiście bez danych przeglądarki), co też uczyniłem, ale po restarcie komputera już nie widzę tam tego dodatku.

Dodam, że prócz tego mam jeszcze IE8 , Firefox i Operę. Wszedłem więc do panelu głównego Avasta i w menu Dodatkowa ochrona >>> Ochrona przeglądarki widzę to. Na liście przeglądarek nie ma tam Chrome. Są tylko trzy przeglądarki. Wiem, że dla Chrome dodatek ten instaluje się automatycznie, nie ma potrzeby robić tego ręcznie. Zwracam uwagę, że tą przeglądarką, którą chronologicznie instalowałem jako ostatnią jest tutaj Opera , poza tym reinstalowałem Chrome. A zatem Opera jakby weszła w miejsce Chrome.

Czy zatem brak rozszerzenia w Chrome jest spowodowany po prostu brakiem miejsca na tej liście i jakimś limitem ?

Ponadto kolejnością instalacji przeglądarki ? :wink:

Jakie są ewentualnie jeszcze inne sposoby na włączenie dodatku dla Chrome?

Mam identyczną sytuację IE, FF, Opera i Chrome - w chrome nie ma rozszerzenia Avast czyli wychodzi na to, że jest jakiś limit. Może odinstaluj którąś z przeglądarek tak żeby Chrome wszedł na listę a później doinstaluj tą odinstalowaną przeglądarkę :slight_smile:

Ok. tylko jeśli to prawda to gdzie w tym sens. Jedną odinstaluję to znowu w drugiej nie będzie. A ja chcę żeby we wszystkich przeglądarkach był włączony ten dodatek. :smiley: