Wtyczka bayesfilter 2.0.2 do the batt

Przed konfiguracją wtyczki bayesfilter2.0.2 wyskakuje mi komunikat “Baza danych wtyczki bayesfilter nie zawiera żadnych śmieci.Musisz wytrenować filtr” Podkreślam iż tą wtyczkę zainstalowałem 2 tygodnie temu aby sprawdzić czy za klasyfikowany spam bedzie odrazu prrzetworzony do katalogu śmieci.Komunikat ten nadal wyskakuje a popwtarzający sie spam nadal nie jest blokowany.

Witam,

Czy w 100% zastosowałeś się do wszystkich porad z wątku: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=34238

Po ich wdrożeniu, Piotrekjunior ma już wszystko OK

Jeśli chodzi o ten komunikat to się nie przejmuj. Chodzi o bazę adresową “czarnej listy” czyli o konkt\retne adresy, które uznajesz za nadawców spamu i chcesz żeby byli odrzucani. Klasyfikując mail do “śmieci” nie dodajesz do czarnej listy konkretnego adrtesu a tylko "rodzaj"maila stanowiący podstawę nauki wtyczki. Tak więc wtyczka działa, chociaż przy otwieraniu jej okna konfiguracji pojawia się ten komunikat - u mnie tez :slight_smile:

Sdar

szullas ja mam 100% zgodnie z tym co przesdtawil sdar w moim topicu i ta wtyczka rzeczywisice DZIALA !!

Jestem z niej bardzo zadowolony :slight_smile: