Wtyczka Bezprzewodowa (Pomoc)

Witam. Mam problem Otoż pies pogryzł mi " coś podobnego do pendrive " tylko ze to byla taka wtyczka " bezprzwodowa ? " do Klawiatury i Myszki bezprzewodowej . Dodaje Zdjecia Myszki , tego cos " podobne do pendrive "

Ten " niby pendrive " byl obudowany w czarna pokrywke :smiley: z pomaranczowym przyciskiem ^ ^ Jest to cos takiego http://allegro.pl/mysz-bezprzewodowa-a4 … 78671.html. Do tego była klawiatura na zdjeciu widac z tylu ze jest cos napisane jest tam napisane " 4Tech G6 Wiraless Deskopt"

Na myszce obok widnieje napis " 2.4 G6 Ultra Low Power"

Juz napisalem co nieco :smiley: Wiec chce tylko " to coś podobne do pendrive " szkoda mi wyzucac Jak nowej klawiatury i myszki a nie moge nigdzie znalezc tej wtyczki :((( Moze ma ktoś na sprzedaz lub wie gdzie taka można kupic . ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi :slight_smile:

Pozdrawiam Tomasz .

Pytaj u producenta może mają części zamienne, chodzi ci o odbiornik radiowy do myszki i klawiatury.

Zapytałem sie , może odpowiedzą . Macie jeszcze jakieś propozycje ? :slight_smile:

Zamiennika nie zastosujesz, bo dany odbiornik budowany jest pod dany model lub pod danego producenta myszki. Jedyna opcja to skontaktować się z producentem/dystrybutorem lub sklepem gdzie kupowałeś myszkę i zapytać się o możliwość dokupienia podzespołu.