Wtyczka biblioteki do starego winampa

WItam!

Mam mały problemik. Otoz do dzisiaj uzywalem najnowszych wersji winampa 5< i było dobrze bo mialem tam biblioteke. multimedialną i miałem mase radyjek i tv z calego swiata. Dzisiaj ktos mnie namowil na winampa 2.81 bo jest duzo szybszy i faktycznie tak jest. Ale nie mam tam takiej biblioteki a szukalem na stronie winampa i nie ma takiej osobnej wtyczki… czy ktos moze mi pomoc z tym?:frowning:

Pozdrawiam

Nie dość że dajesz linka do google to jeszcze rozwaliłes cale forum tym linkiem.

Post kosz

kyo czy chodzi o Media Library :?:

tego czegoś nie ma w tak starej wersji Winampa jak 2.81 :rotfl: to się pojawiło dopiero w Winampie 3 :smiley:

no chyba, że coś mię się pokiełbasiło :slight_smile:

:idea: po za tym, to przyspieszyć Winampa 5 można chociażby przez wyłączenie z użycia skórek modern :wink:

akorat ze skorek modern w winampie 5 to nie korzystalem a i tak skok szybkosci otwierania na moim kompie na 2.81 jest duzo szybsza. I wlasnie chodzi o te Media Libary…czy mozna jakos to wrzucic do 2.81?

no niby jak… wersja 2.xx a 3.xx o 5.xx już nawet nie wspomnę to są zupełnie inne programy!

wersje 2.xx były rasowymi odtwarzaczami muzyki! a te kombajny od 3.xx to są już tylko dla picu!

Ostatnia wersja serii 2.x winampa ma media library (wersja 2.92),

możesz ją ściągnąć z tej strony. Są tam też spolszczenia do tej wersji.

Wieeeeelkie dzięki:D:D:D:D:D O takie cos mi dokladnie chodziło!! Lanin, jesteś wielki:)