Wtyczka czyszcząca oś czasu na FB

(ubikzpl) #1

Witam,

Wpadłem na pomysł wyczyszczenia do zera osi czasu na facebooku. Po przegooglowaniu całego internetu dowiedziałem się, że można to zrobić za pomocą wtyczki do przeglądarki - tutaj pojawia się problem. Każda ze znalezionych przezemnie opcji nie działa - wszystko w stylu "facebook timeline cleaner". Czy ktoś zna jakiś skuteczny sposób na wyczyszczenie całej osi czasu? Możliwe, że fb blokuje ogólnodostępne wtyczki, ale z drugiej strony ludzie pokazują na yt, że te sposoby przynajmniej kiedyś działały. Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Czy ma znaczenie, z jakiego systemu korzystam? Nie mam za bardzo możliwości sprawdzenia wtyczek pod windą, jedyne co mam do dyspozycji to OSX, ale skoro wtyki są pisane w javie to chyba nie będzie problemu z kompatybilnością?

Pozdrawiam.

(kowgli) #2

Jeśli już to “czyszczenie” polega na tym, że nie pokazuje. Na pewno żadna wtyczka nic nie wykasuje na serwerach FB, jeśli nie jest to dostępne przez UI/API. 

Nie korzystam za bardzo z FB, ale zakładam, że dosyć często zmieniają kod HTML, więc wtyczka musi być w miarę świeża, aby dobrze działać. Działa pewnie na zasadzie odpowiedniej manipulacji DOM.

(ubikzpl) #3

No właśnie chodzi o to, że my na FB możemy ręcznie usuwać posty, jednak jeżeli jest ich za dużo, to wiadomo że szkoda czasu. Wtyczki, które znalazłem robiły to z poziomu uprawnień danego konta. Masz rację chyba muszą być w miarę świeże.