Wtyczka do Chrome "Otwórz wiele linków"

Wtyczka do Chrome “Otwórz wiele linków”. Jest taka wtyczka do Chrome, którą znam ale ona nie ma najważniejszej opcji (określony czas otwierania kolejnych stron aby nie zablokować serwer).

W Firefoxie addon ma właśnie taką opcję.

Piszcie wszelkie nazwy wtyczek z taką funkcją (ale tylko do Chrome)

nie wiem czy jest takowa dostępna aczkolwiek w dzisiejszych czasach napisanie własnej wtyczki nie stanowi aż tak dużego problemu. Wystarczy Java (JRE + Java SDK). Jak się instaluje w Chrome wtyczki to chyba wiesz…

to napisz taką wtyczkę jak to łatwizna

Od razu mówię, nie testowałem, nie mam Chrome https://chrome.google.com/webstore/deta … eibbcmcbid

Wtyczka stara jak świat (2010) - na dodatek nie działa.

Bez urazy ale Lubie jak ktoś poleca mi coś - co sam przetestował a nie to co znalazł pierwsze lepsze w internecie :smiley:

ja nie napisałem, że to łatwizna tylko, że nie stanowi to dużego problemu… w sensie, iż nie jest to jakieś zaawansowane programowanie, tym bardziej pod chrome, którego API (+liczne helpy) jest publicznie dostępne…

Powiem krótko, prosto i na temat - Nie uczyłem się w szkole programowania i nie zamierzam. Takie rzeczy mnie w ogóle nie interesują. Jasne? :slight_smile:

Poza tym programowanie nie ma nic wspólnego z tematem, który jasno i wyrażnie sformułowany, że szukam wtyczki do Chrome…