Wtyczka do FF otwierająca linki w wyszukiwarce google.pl

(Ramoses7) #1

Witam.

Czy istnieje taka wtyczka do FF otwierająca wszystkie tematy, linki po wyszukaniu i wyświetleniu w google.pl?

Pozdrawiam.

(Cedar) #2

Może jest, nie wiem, tylko, że najczęściej to my musiała otworzyć bardzo dużą ilość okien/kart przeglądarki.

Nie lepiej klikać w kilka/kilkanaście linków środkowym klawiszem myszki (kółkiem) i karty pootwierają się "w tle" a później je przeglądać (ja robię w ten właśnie sposób)

(Ramoses7) #3

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Klikam na każdy temat z osobna kółkiem od myszki? Takie coś to mnie nie urządza, wolałbym aby istniała taka wtyczka. Załóżmy mam wyświetlane 10 wyników na stronie, klikam coś i mi się wszystkie 10 tematów otwiera w osobnych kartach. Bo w tej chwili robię tak: Otwórz odnośnik w nowej karcie, więc jest sporo roboty przy tym.

(Cedar) #4

Jeśli google da Ci tylko 10 wyników wyszukiwania to się z Tobą zgodzę, że mogło by być to automatyczne ale najczęściej tych linków jest minimum tysiące (chyba, że bierzemy pod uwagę jedną stronę z wynikami) Zwróć uwagę, że nie wszystkie linki z wyszukiwania w google prowadzą do "wartościowej treści" a ręcznie to możesz wybrać co ma się otworzyć. Wbrew pozorom otwieranie za pomocą ŚPM wcale tak długo nie trwa.

(Sebos99) #5

To czego szukasz jest na tej stronie. Nazywa się otwórz wszystkie linki.

http://adamwojtasik.pl/?cat=6

No to właśnie klikanie scrollem na odnośnik jest o wiele szybsze niż prawoklikiem i wyszukiwanie na liście otwórz odnośnik w nowej karcie.

(Ramoses7) #6

Przetestowane i nie do końca działa jak trzeba, a szkoda :frowning:

Na stronie mam wyświetlone 16 czy 30 wyników a on mi pokazuje, że do otworzenia jest np. 100 kilka wyników...

(Cedar) #7

Co się dziwisz? Zobacz co pisałem wcześniej. Linków w wynikach jest dużo, nie wszystkie prowadzą do zasadniczej treści, najlepiej ręcznie je zweryfikować i otwierać tak jak pisałem wcześniej (ŚPM) a nie za pomocą PPM.

(Guiness) #8

a czy nie lepiej skorzystać ze zwykłego CTRL+prawoklik?

można też skorzystać z dodatku Tab Mix Plus i to samo ustawić bez CTRL...

(Cedar) #9

Chyba jeśli z CTRL to z lewym klawiszem myszki a nie z prawym :wink: Mimo wszystko środkowy klawisz myszki najwygodniejszy bo tylko jedna ręka jest zajęta.

(Guiness) #10

słusznie! :slight_smile: dzięki za poprawkę, moja pomyłka :slight_smile:

(Kaze) #11

Moim zdaniem doskonale nadaje się do tego wtyczka CoolPreviews. Dokładnie opisana jest na tej stronie.

(Chillout) #12

Multi Links : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/13494