Wtyczka do FF otwierająca linki w wyszukiwarce google.pl

Witam.

Czy istnieje taka wtyczka do FF otwierająca wszystkie tematy, linki po wyszukaniu i wyświetleniu w google.pl?

Pozdrawiam.

Może jest, nie wiem, tylko, że najczęściej to my musiała otworzyć bardzo dużą ilość okien/kart przeglądarki.

Nie lepiej klikać w kilka/kilkanaście linków środkowym klawiszem myszki (kółkiem) i karty pootwierają się “w tle” a później je przeglądać (ja robię w ten właśnie sposób)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Klikam na każdy temat z osobna kółkiem od myszki? Takie coś to mnie nie urządza, wolałbym aby istniała taka wtyczka. Załóżmy mam wyświetlane 10 wyników na stronie, klikam coś i mi się wszystkie 10 tematów otwiera w osobnych kartach. Bo w tej chwili robię tak: Otwórz odnośnik w nowej karcie, więc jest sporo roboty przy tym.

Jeśli google da Ci tylko 10 wyników wyszukiwania to się z Tobą zgodzę, że mogło by być to automatyczne ale najczęściej tych linków jest minimum tysiące (chyba, że bierzemy pod uwagę jedną stronę z wynikami) Zwróć uwagę, że nie wszystkie linki z wyszukiwania w google prowadzą do “wartościowej treści” a ręcznie to możesz wybrać co ma się otworzyć. Wbrew pozorom otwieranie za pomocą ŚPM wcale tak długo nie trwa.

To czego szukasz jest na tej stronie. Nazywa się otwórz wszystkie linki.

http://adamwojtasik.pl/?cat=6

No to właśnie klikanie scrollem na odnośnik jest o wiele szybsze niż prawoklikiem i wyszukiwanie na liście otwórz odnośnik w nowej karcie.

Przetestowane i nie do końca działa jak trzeba, a szkoda :frowning:

Na stronie mam wyświetlone 16 czy 30 wyników a on mi pokazuje, że do otworzenia jest np. 100 kilka wyników…

Co się dziwisz? Zobacz co pisałem wcześniej. Linków w wynikach jest dużo, nie wszystkie prowadzą do zasadniczej treści, najlepiej ręcznie je zweryfikować i otwierać tak jak pisałem wcześniej (ŚPM) a nie za pomocą PPM.

a czy nie lepiej skorzystać ze zwykłego CTRL+prawoklik?

można też skorzystać z dodatku Tab Mix Plus i to samo ustawić bez CTRL…

Chyba jeśli z CTRL to z lewym klawiszem myszki a nie z prawym :wink: Mimo wszystko środkowy klawisz myszki najwygodniejszy bo tylko jedna ręka jest zajęta.

słusznie! :slight_smile: dzięki za poprawkę, moja pomyłka :slight_smile:

Moim zdaniem doskonale nadaje się do tego wtyczka CoolPreviews. Dokładnie opisana jest na tej stronie.

Multi Links : https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/13494