Wtyczka do Firefoxa (powiadamianie o mailu)

Witam,

poszukuję wtyczki działającej na tej zasadzie co Gmail Notifier ale do innych serwisów. Ostatnio wypróbowywałem jakąś, bodajże Email Notofication czy coś takiego. Działa ona jednak tylko we współpracy z MS/Outlook Expressem a ja w ogóle nie używam programów pocztowych tylko korzystam z poczty bezpośrednio poprzez przeglądarkę. Wtedy takie coś jak GmN jest bardzo przydatne. Prócz Gmaila mam jednak jeszcze pocztę na WP oraz grupowy mail na Interii i przydałoby mi się coś co obsługiwało by wszystkie serwisy pocztowe.

Jakieś pomysły?

Zainstaluj sobie Thunderbirda - powiadamia o mailu (wtyczka która minimalizuje do traya) i możesz od razu przeczytać.

Mówi ci to coś? Nie oznacza to, że nie mam dostępu do takich programów, nie umiem ich obsługiwać czy Bóg jeden wie co jeszcze… tylko że NIE chcę z nich korzystać.

To jest dodatek posiadający kilka innych funkcji- http://www.torrent-search-bar.com/. Powiadamianie o poczcie można skonfigurować dla kilku kont, także gmail.

Może coś z tych:

Mail Notifier, WebMail Notifier lub Get Mail

Oooo, właśnie Mail Notfier’a już próbowałem i to nie to, ale pozostałe zaraz obadam…

Edit:

WebMail Notifier:

:frowning:

Get Mail:

Nie to czego szukam. Chyba, że obsługa Mail Notifier’a odbędzie się bez pomocy Outlook Expressa bądź innego pocztowego programu, bo tego już nie wiem.