Wtyczka do Firefoxa

Szukam wtyczki która wyłącza komputer po zakończeniu pobierania.

Ja polecałbym Ci ten programik http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=20&id=1434. Mimo ze nie jest to dodatek do firefoxa to doskonale spisuje sie jako menadżer pobierania plików, jest darmowy oraz integruje się z Firefoxem i IE przez co każdy plik jaki chciałbyś ściągać możesz ściągać przez ten programik. I co tez chyba Cię zainteresuje ma opcję wyłączania kompa po zakończeniu pobierania. jeszcze raz polecam :wink:

Dzięki tylko mi chodzi o wtyczkę.

Spróbuj może zainstalować FlashGot i w opcjach jest Menedżer pobierania i tam wybierz jakiś program zewnętrzny (ten który posiadasz i jest na liście programów do pobierania) i w nim ustaw że po zakończonym pobieraniu niech wyłączy kompa (no chyba że jest jakiś bezpośredni dodatek do ff ale jakoś się jeszcze nie spotkałem), czyli jakby nie patrzeć to samo co napisał Trance bo innego wyjścia raczej nie ma.

Kristof-92

Zacytuję regulamin, który zobowiązałeś się przestrzegać podczas rejestracji na tym forum:

W tym momencie łamiesz postanowienia tego punktu nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

Wtyczki takiej to nie ma, ale rozszerzenie to jest Auto Shutdown - InBasic.