Wtyczka do gadu-gadu


(M Suszwedyk) #1

cześć, czy ktoś z was wie może jak nazywa się wtyczka do GG lub jakiś oddzielny program, który znajduje osoby, które mają mnie na liście, a ja ich nie mam?

[ostatnio założyłem sobie nowy nr gg i absolutnie nikomu go jeszcze nie podawałem; wczytałem listę kontaktów z poprzedniego numeru i po chwili odezwał się znajomy: "cześć, czy mogę wiedzieć kim jesteś bo masz mnie na liście a ja ciebie nie?"]


(Sevrild) #2

Czy nie chodzi ci czasem o Inwigilator??

Tutaj masz dużo wtyczek do GG:

:arrow: http://www.komunikatory.net/pliki.php?f ... ugadu&sid=


(Mat 987) #3

Ja mam takie coś w konnekcie. Wystarczy że ściągniesz zainstalujesz i updatujesz. Program o wiele lepszy od GG więc polecam. Tylko najpierw dobrze go skonfiguruj a póxniej oceniaj.


(MarS) #4

Taka opcję obsługuje standardowa wtyczka GG do Mirandy http://www.miranda-im.org oraz http://www.miranda.kom.pl


(Kamillo Voids) #5

ta wtyczka już nie działa ponieważ GG załatało tą dziure w programie żeby można było zobaczyc czy ktoś jest ukryty czy nie.Była też wtyczka ''GG TEST'' ale ona tez już nie działa!


(M Suszwedyk) #6

Sebaqyk nie chodziło o Inwigilator, bo to jest narzędzie przestarzałe a zresztą tam można było sprawdzać tylko osoby z własnej listy, no nie? a mi chodzi o tych których nie mam a oni nie wiadomo skąd mają mnie :slight_smile: zobaczę co z tą Mirandą...


(Mat 987) #7

VOIDS wtyczka o którą chodzi smir'owi nie działa w ten sposób i nie wykorzystuje dziur. Osoba mająca cię na liście kiedy zmienia status wysyła do ciebie powiadomienie, które wychwytuje ta wtyczka i dodaje tę osobę do ciebie. Miałem to kiedyś w konnekcie jak już wcześniej pisałem ale teraz szukałem i znaleźć nie moge, wydaje mi się że może naruszała jakieś prawa i ją wycofali (coś w tytm może być), ale to tylko moje domysły. Wiem że była ale znikneła.


(M Suszwedyk) #8

MarS miał rację: "Opcje Mirandy > Sieć Gadu-Gadu > Pokazuj kontakty spoza mojej listy mające mnie na swojej liście"