Wtyczka do Winampa :)

Witam wszystkich :), poszukuje mianowicie wtyczki do Winampa ;), jest to taka wtyczka ktora po wlaczeniu jakiejs MP3 na playliscie wyswietla w dolnym rogu (prawym albo lewym, zaleznie od ustawien) wykonawce, tytuł i jeszcze pare innych bajerow ;), bardzo mi sie to spodobalo u qmpeli ale nie wiem jak to sie nazywa (chyba POWIADAMIACZ, no ale to po polsku), skad moge pobrac te wtyczke i jaka ona ma nazwe po angielsku?? :D, z gory dziekuje za pomoc :slight_smile:

Chodzi ci o takie coś?

fd5c3bba7558400em.jpg

Dokladnie tak :D, tylko widze ze ty akurat miales wlączone radio, ale do zwyklych MP3 jest to samo :), skad to moge pobrac?? :smiley:

Wystarczy że zmienisz skórke w winampie na MMD3 PL ale chyba musisz zainstalować te spolszczenie żeby była http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=619&t=39

choć nie jestem do końca pewien :stuck_out_tongue:

Oki juz wszystko jest jak ma byc :D, dzieki za pomoc :slight_smile:

W skórce Modern jest taka opcja --> wciśnij konfig obok piorunka potem opcje i notyfikacje ustaw pokaż zawsze lub co chcesz :stuck_out_tongue:

Też polecam http://winamp.com/plugins/details.php?id=142180

Mimo iż ustawi się jako show always to pasek ten i tak znika po kilku sekundach. Da radę zrobić tak aby pasek ten był wyświetlany stale?

To musisz użyć tej wtyczki

Chyba da się :mrgreen: muisz ustawić ile sekund ma byc wyswietlany pasek (wpisz maxymalna liczbe)w tym miejscu:

e0324c1fa6f66fc8m.jpg

ps. ja dalem "30"sekund i pasek przez tyle był,to spróbuj dać np.9999999 i powinno być dobrze :stuck_out_tongue:

nie ma sensu ustaw 0 zero

Jest też wtyczka Toaster, ale nie przypadła mi do gustu