Wtyczka Flash Player nie działa

Witam

Zarejestrowałem się na forum ponieważ chciałbym uzyskać pomocy. Nie jestem specjalnie biegły w sferze komputerów więc liczę na wyrozumiałość:)

Do meritum:

Korzystałem z przeglądarki google chrome lecz po kilku miesiącach wyskoczył komunikat o awari shockwave player. Zainstalowałem więc sobie opere i wszytsko było ok ale po jakims czasie znowu ten sam błąd. Zainstalowałęm więc mozille. Pewnego dnia włączając kompa pokazał się komunikat o najnowszej wersji flash playera 10.1. Od tego momentu wszystko szlag trafił. Nie chodzi youtube, filmy online itp. Odinstalowałem więc flash playera i zainstalowałem 9. Wszystko chodzi oprócz filmów online ( czas leci ale nie ma dzwieku i obrazu) oraz np update na wp ( prosi o zainstalowanie nowej wersji flasha).

Jak mogę to naprawić? Windows XP professional SP2, directX 9c.

Zainstalowałęm już najnowszą mozille, opere, google chrome itp. Zawsze na flash player 9 youtube chodzi a nic innego nie. Po zainstalowaniu FP 10, niechodzi nic ( nawet youtube). Wyskaują błedy typu “wtyczka flash player uległa awari” albo zamyka przeglądarkę informując iż wystąpił błąd.

Z góry dzięki za wszystkie sugestie.

maciej1988 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Odinstaluj Flash Playera: http://kb2.adobe.com/cps/141/tn_14157.html

potem restart komputera, pobierz najnowszą wersję: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

instaluj przy zamkniętej przeglądarce, musi działać.

@ Le_mar

Zrobiłem tak jak radziłeś ale niestety nie pomogło. Chciałem zainstalować windowsa od nowa lecz pożyczyłem CD i w najbliższym czasie go nie odzyskam. Inne pomysły:)?

A system masz czysty ?

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

zainstaluj, zaktualizuj, przeskanuj

Mam Avire ( dobry antywir?) i co parę dni używam Glary Utilities więc pokuszę się o stwierdzenie że system mam czysty:)

Ale spoko, już pobieram Malwarebytes Anti-Malware.

Reinstalacja windowsa pewnie by pomogła ale niestety nie mam płyty. Ściągam właśnie SP3 , łudzę się że to pomoże.

Nie aktualizujesz systemu na bieżąco…

Miałem kiedyś już SP3 ale instalowałem potem od nowa windowsa z SP2 i jakoś wyleciało mi z głowy:)

Raport:

Wersja bazy: 4052

Windows 5.1.2600 Dodatek Service Pack 2

Internet Explorer 6.0.2900.2180

2010-09-21 19:51:44

mbam-log-2010-09-21 (19-51-44).txt

Typ skanowania: Szybkie skanowanie

Przeskanowano obiektów: 119040

Upłynęło: 5 minut(y), 50 sekund(y)

Zainfekowanych procesów w pamięci: 0

Zainfekowanych modułów w pamięci: 0

Zainfekowanych kluczy rejestru: 0

Zainfekowanych wartości rejestru: 0

Zainfekowane informacje rejestru systemowego: 0

Zainfekowanych folderów: 0

Zainfekowanych plików: 0

Zainfekowanych procesów w pamięci:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych modułów w pamięci:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych kluczy rejestru:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych wartości rejestru:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowane informacje rejestru systemowego:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych folderów:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Zainfekowanych plików:

(Nie znaleziono zagrożeń)

Włącz automatyczne aktualizacje.

Spróbuj z Flash Playerem po zainstalowaniu SP3 i zaktualizowaniu systemu.

ok, SP za 3 minuty zacznę instalować. Potem się odezwę. Póki co dzięki.

Dodane 21.09.2010 (Wt) 20:35

SP3 zainstalowany, Flash Player ponownie również ale nic z tego. Dalej to samo.

Również masz FP 10.1? coś może z wersją? Powtarzam, problem zaczął się gdy zainstalowałem najnowszą wersje. Gdy wracam do FP 9 youtube działa. Na filmach online jest tylko czarny obraz i czas leci a na telewizji internetowej wp (update itp) prosi o aktualizacje flasha.

poczytaj tutaj; http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=204837

Obsługa wtyczek włączona a problem tyczy się wszystkich przeglądarek. Początkowo wystarczyło że zmieniłem z google chrome na opere. A teraz na mozilli gdy chce włączyć cokolwiek na youtubie itp to wyskakuje " Wtyczka flash player uległa awarii", w operze zamyka całkowicie przeglądarkę i wyskakuje informacja ze przeglądarka została zamknięta i sa tam dostępne opcje wyświetl raport i nie wysyłaj raportu. A w google chrome wyskakuje info że shockwave player uległ awarii. To wszystko przy zainstalowanym Flash Player 10.1. Przy 9 filmiki chodzą prócz wp ( co ciekawe reklama przed updatem leci a update już nie:D) i filmów online. Da się z tym żyć ale denerwuje ciągle pojawiająca się informacja że mam zainstalować nowego FP. Więc co tydz próbuję i znowu muszę usuwać. Szok.

Mam dokładnie ten sam problem i pojawił on się również po aktualizacji fp do wersji 10.1. U mnie dodatkowo opera całkowicie się wykrzaczyła. Już od kilku miesięcy nie mogę sobie z tym porazić, a nie chcę reinstalować systemu, ale chyba to będzie jedyne wyjście, bo reinstalacja fp nic nie daje.