Wtyczka NoScript do Firefoxa - plusy i minusy

Korzystacie z tej wtyczki?? Jesteście za nią czy raczej można sobie ją darować??

Ja korzystam, używam jej do blokowania reklam. Wtyczka ta ma jeszcze jeden plus poprawia bezpieczeństwo.

Korzystam i owszem , zwłaszcza na ‘niepewnych’ stronach.

Czasami przeszkadza zwłaszcza tam gdzie potrzebna jest obsługa

java script : blogi . poczta ,konta itp.

Na reklamę zainstaluj Adblock plus.

Właśnie, słówko o tym przeszkadzaniu ;/ Także używam i właśnie się zastanawiam czy nie wyłączyć całkiem bo mnie już trochę denerwuje ciągle bo na wielu stronach dzisiaj potrzebna jest obsługa java script i trzeba czekać aż się załaduje i dopiero później odblokować. W operze ładuje i jest ok wiec nie wiem czy z FF nie zrobić takiej przeglądarki, bo ma możliwość dużo wtyczek do wyszukiwarek i jakoś mi podchodzi :slight_smile: Dlatego też zadałem to pytanie. Dzięki za wypowiedzi i poproszę o jeszcze :slight_smile:

Mam to rozszerzenie ale … wyłączone :smiley: .

Nie mam nic do niego (bardzo poprawia bezpieczeństwo) ale strasznie przeszkadza (jest idealne jeśli ktoś chodzi ciągle po tych samych stronach i poustawia sobie wyjątki)

Ja co dziennie wchodzę na coś nowego i denerwuje mnie brak java script i to ciągłe klikanie na tymczasowo odbokuj :evil:

wacek4 dokładnie właśnie w tej chwili mam tak samo. Generalnie pełna racja właśnie, bo robiłem to samo ciągle, że musiałem to wyłączać i klikać na tymczasowo odblokuj. I owszem jestem zwolennikiem maxymalnej bezpieki ale własnie wygoda też jest ważna :slight_smile:

Bardzo dobre narzędzie, a co do przeszkadzania, to sobie instalnijcie klienta pocztowego, albo dodajcie strone do wyjątków :wink: