Wtyczka Silverlight zawiesza przeglądarkę (100% użycia proce

Witam.

Mam problem z wtyczką Microsoft Silvrlight, korzystam z niej na stronie vod.onet.pl, gdy wchodzę na jakiś film to praktycznie następuje zawieszenie (100% użycia procesora i reakcja po kilkudziesięciu sekundach, a film wyświetla 1 klatkę na kilkadziesiąt sekund). Adobe Flash Player zaktualizowany, Silverlight przeinstalowany (najnowsza wersja). Problem występuje na FF 3.6.16, Chrome 10. Na IE 7 chodzi elegancko. Wymagania na vod.onet.pl spełniam. System to Win XP Pro SP2, 2 GB Ram, Athlon 64 3500+ 2.2 GHz, dysk 320GB SATA, karta graficzna Radeon x800 GTO 256/256.

Proszę o pomoc.

Wg. mnie aktualizacja samych wtyczek nic ci nie da. Do ściągać wszystko z Microsoft Update ,SP3 ,znowu update systemu. IE8 samo possie. Następnie FF do wersji czwartej ,bo z tego co czytam ,aktualizacji dawno nie robiłeś ,oprócz wtyczek. Po tym braku SP3 może wynikać np. piracka licencja :!: [-X Zobacz po tym zabiegu.

Po braku SP3 nie spekulowałbym pirackiego systemu. Ja np. musiałem odinstalować ten SP, bo system przestał mi widzieć portu USB, po deinstalacji wszystko wróciło do normy. Ogólnie ten SP3 to niewypał, zamula system, psuje co dobre, wiem, że na moim Xpeku go już nie zainstaluję.

Może przeczyść resztki po instalacji Silverlighta CCleanerem, zawsze sporo znajduje, lub spróbuj zainstalować wersję 5 beta

Zrobiłem to, zainstalowałem wersję Silverlight 5 beta (czyli for developers), ale bez zmian. Firefoxa zaktualizowałem do wersji 4, ale to także nie pomogło.

Dodane 24.04.2011 (N) 16:12

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Dodane 23.07.2011 (So) 21:07

Podbijam.