Wtyczka Toggle Preview Pane do FF

Witam i mam pytanie odnośnie programu pocztaowego Mozilla Tunderbird. Jest do niego wtyczka “Toggle Preview Pane” Rozszerzenie to pozwala utworzyć na pasku narzędzi nawigacyjnych nowy przycisk, który służy do wyłączania/włączania panelu podglądu treści wiadomości.

Ale za cholerę nie mogę tego zrobić. Chciałem zrobić sobie na pasku narzędzi przycisk który minimalizowałby program do traya. Bo tak jak mam teraz to muszę wejść w menu marzędzi i następnie minimalizuj do traya. Pozdr.

sprawdź czy masz dobrze poustawiane opcje wtyczki,

a restartowałeś tb ??

A teraz to już namieszałem przez przypadek wywaliłem tą wtyczkę a mam ustawione pominięcie kosza. Może ma ktoś taką bo na stronie Mozilli wyświetla mi się błąd?

http://www.stefe.webpark.pl/free-soft-l … d-add.html

linki odo minimizetotray i toggle preview pene

stefe ale z tej stronki właśnie chciałem pobrać i pojawia się błąd. Może znasz inne żródło? Ale oczywiście dzięki! :smiley:

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … eview_pane

tutaj masz bazę pluginów

Dzięki Monczkin! :smiley:

Sprawdziłem, generalnie tu chodzi o tą samą stronę i niestety stąd nie mogę pobrać, jest błąd na stronie! Jak ktoś by miał to podam maila bo chyba dużo nie waży?

ftp://stefe.servebeer.com/minimizetotray.zip

ftp://stefe.servebeer.com/togglepreviewpane_pl.zip

Dzięki stefe zinstalowałem, a teraz jak utworzyć ten przycisk?

na belce z ikonami rozwin menu kontekstowe drugim klawiszem myszy i kliknij na dostosuj… pozniej wybierz ikonke tego rozszerzenia i przeciagnij ja na belke z ikonami.

toggle6sa.th.png

ale ta wtyczka nie sluzy do chowania TB do traya… do tego jest wtyczka minimizetotray i trzeba ja poprostu wlaczyc w opcjach.

menu - narzedzia - rozszerzenia - i wybierasz opcje tego rozszerzenia i zaznaczasz zeby wtyczka byla zawsze wlaczona.

minimize5tm.th.png

Dzięki, dzięki wielkie dzięki udało się już mam wszystko jak chciałem. Pozdrawiam.