Wtyczka Tor do Mozilli

Witam. Mam zainstalowanego Tora.Gdy go uruchamiam otwiera mi się przeglądarka Mozilli skonfigurowana z programem Tor.Mogę tam bez przeszkód poruszać się w sieci.Oprócz tej wyszukiwarki mam jeszcze Mozillę Firexa razem z zakładkami,których nie ma niestety w wyszukiwarce otwieranej przez Tora.Moje pytanie zatem brzmi: jak zainstalować dodatek Tora do Mozilli tej której używam na codzień.Słyszałam o Torbuller czy jakoś tak,ale nie za bardzo chce mi sie zainstalować.Proszę zatem o pomoc.Jakakolwiek pomoc,mile widziana.Pozdrawiam :smiley:

przetestuj wtyczkę anonymoX

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/anonymox/

Dodatek, o którym myślisz, to Torbutton: https://www.torproject.org/torbutton/index.html.en Połączy Cię on z siecią TOR w normalnym Firefoksie, będzie można się przełączać.

Musisz jeszcze zauważyć jedno: w tej chwili używasz Tor Browser Bundle : czyli przenośna wersja, z vidalia, polipo, tor i skonfigurowanym Firefoksem. Wszystko jest w jednym folderze i działa bez instalacji. Jest to najbezpieczniejszy sposób używania Tora i nie polecam go porzucać, chyba, że znasz się na tym.

Aby używać Tora w innej przeglądarce, musisz zainstalować go na dysku przy pomocy Vidalia Bundle. Wtedy włączasz Vidalia z Menu Start i przełączasz się w przeglądarce używając Torbutton, kiedy potrzebujesz.