Wtyczka <wyszukiwarka> do Firefox'a

(M^2) #1

Witam wszystkich! Mam nadzieję, że mój pierwszy topic będzie w miarę normalny i nie zbanujecie mnie od razu... No więc istnieją takie wtyczki do firefox'a jakimi są wyszukiwarki na górze po prawej i zastanawiam się czy dobry byłby pomysł o takiej wtyczce do portalu dobreprogramy? Wpisalibyśmy tylko program i... co wy na to ? Pozdrawiam

(Bejek) #2

o ile mnie pamięć nie myli takowa wyszukiwarka już chyba jest... ale nie jestem pewny czy akurat do tego vortalu :? zrobili kaszane z firefox.pl i nic nie może już znaleźć... :evil:

(boczi) #3

A o czym mówimy ???

(Bejek) #4

Nie no, normalnie, żebym był moderatorem to w przeciągu 5 minut usunął bym już Pańskie 2 posty... nie mam ochoty wszystkiego wyjaśniać krok po kroku jak dla dziecka o co chodzi...

spory czas temu przeleciałem okiem przez te wyszukiwarki i mi świtała jedna o podobnej tematyce, lecz nie byłem pewny w 100% czy to oby nie z vortalu dobreprogramy, aż się doszukałem - link - i to jednak nie z tego. Z czego wynika, że z ułatwień co do vortalu zostaje jak narazie tylko RSS, a takowy dodatek z pomysłu Pana M^2 jest ciekawym rozwiązaniem!

(boczi) #5

Najpierw szukasz - potem piszesz - ale nie miałeś potrzeby. Dwa posty są niestety nie na temat.

Ostatni raz ostrzegam słownie i zapraszam do dogłębnej lektury Regulaminu, czego, jak widać, nie uczyniłeś do końca. Zachowania rodem z podwórka nie są tu tolerowane. Otrzymałeś także stosowne PW, z którego, jak widzę, nie wyniosłeś za wiele, a szkoda.

(M^2) #6

Panowie, rozmawiamy tu tylko o wtyczce... na stronie firefox'a nie ma tej wtyczki, więc może da się ją jakoś zrobić ? Nie wiem... Trzeba by było napisać do administratorów serwisu tylko w "kontakcie" pisze, aby wszystko kierować na forum, więc kółko się zameka, ale może to przeczytają. Boczi Ty im pomagasz nakieruj ich na ten temat jeśli można... pozdrawiam,

(Lisek) #7

Wtyczka taką już posiadam, jednak nie będę jej rozpowszechniał ponieważ przy nowej odsłonie sajtu kompletnie zmieni się struktura i wtyczka przestanie działać.

Nie mniej jednak będę o tym pamiętał i jak tylko (wreszcie) uda nam się zakończyć sprawę ze zmianą sajtu, wtyczka taka na pewno się pojawi.

(M^2) #8

Aha... a kiedy tak się zmieni mniej więcej ten sajt ? btw: czemu mam nadal zero postów? ;d Pozdrawiam

(boczi) #9

Niebawem

Są liczone tylko w działach technicznych, była o tym mowa setki razy.

(Pioterek96) #10

Ale wtyczkę-wyszukiwarkę można by zrobić (po nowej wersji vortalu).

(boczi) #11

A o czym mówimy ??

(Pioterek96) #12

boczi o wtyczce-wyszukiwarce do Firefox'a, żeby w pasku wyszukiwania można było wyszukiwać programy, artykuły, newsy.

(Vanshei) #13

Piopiotrek a czytałeś w ogóle post liska nie to przeczytaj uważnie :wink: