Wtyczka <wyszukiwarka> do Firefox'a

Witam wszystkich! Mam nadzieję, że mój pierwszy topic będzie w miarę normalny i nie zbanujecie mnie od razu… No więc istnieją takie wtyczki do firefox’a jakimi są wyszukiwarki na górze po prawej i zastanawiam się czy dobry byłby pomysł o takiej wtyczce do portalu dobreprogramy? Wpisalibyśmy tylko program i… co wy na to ? Pozdrawiam

o ile mnie pamięć nie myli takowa wyszukiwarka już chyba jest… ale nie jestem pewny czy akurat do tego vortalu :? zrobili kaszane z firefox.pl i nic nie może już znaleźć… :evil:

A o czym mówimy ???

Nie no, normalnie, żebym był moderatorem to w przeciągu 5 minut usunął bym już Pańskie 2 posty… nie mam ochoty wszystkiego wyjaśniać krok po kroku jak dla dziecka o co chodzi…

spory czas temu przeleciałem okiem przez te wyszukiwarki i mi świtała jedna o podobnej tematyce, lecz nie byłem pewny w 100% czy to oby nie z vortalu dobreprogramy, aż się doszukałem - link - i to jednak nie z tego. Z czego wynika, że z ułatwień co do vortalu zostaje jak narazie tylko RSS, a takowy dodatek z pomysłu Pana M^2 jest ciekawym rozwiązaniem!

Najpierw szukasz - potem piszesz - ale nie miałeś potrzeby. Dwa posty są niestety nie na temat.

Ostatni raz ostrzegam słownie i zapraszam do dogłębnej lektury Regulaminu, czego, jak widać, nie uczyniłeś do końca. Zachowania rodem z podwórka nie są tu tolerowane. Otrzymałeś także stosowne PW, z którego, jak widzę, nie wyniosłeś za wiele, a szkoda.

Panowie, rozmawiamy tu tylko o wtyczce… na stronie firefox’a nie ma tej wtyczki, więc może da się ją jakoś zrobić ? Nie wiem… Trzeba by było napisać do administratorów serwisu tylko w “kontakcie” pisze, aby wszystko kierować na forum, więc kółko się zameka, ale może to przeczytają. Boczi Ty im pomagasz nakieruj ich na ten temat jeśli można… pozdrawiam,

Wtyczka taką już posiadam, jednak nie będę jej rozpowszechniał ponieważ przy nowej odsłonie sajtu kompletnie zmieni się struktura i wtyczka przestanie działać.

Nie mniej jednak będę o tym pamiętał i jak tylko (wreszcie) uda nam się zakończyć sprawę ze zmianą sajtu, wtyczka taka na pewno się pojawi.

Aha… a kiedy tak się zmieni mniej więcej ten sajt ? btw: czemu mam nadal zero postów? ;d Pozdrawiam

Niebawem

Są liczone tylko w działach technicznych, była o tym mowa setki razy.

Ale wtyczkę-wyszukiwarkę można by zrobić (po nowej wersji vortalu).

A o czym mówimy ??

boczi o wtyczce-wyszukiwarce do Firefox’a, żeby w pasku wyszukiwania można było wyszukiwać programy, artykuły, newsy.

Piopiotrek a czytałeś w ogóle post liska nie to przeczytaj uważnie :wink: