Wtyczka!

Mam zainstaolwaną Mozille wersje 2.0.0.8 i niestety brakuje mi wtyczki Mozilla ActiveX do tej wersji. Gdzie ja znajde. Jak otwieram stronę z wtyczkami to do tej wersji nie widzę. To nie wiem gdzie mam szukać. A trochę kiszka bo nie mogę w ogóle słuchć muzyki na onecie…mam nadziję, ze ktoś mi pomoże i zaradzi… :slight_smile:

Co prawda isnieje coś takiego ale lepiej sobie odpuść. Działa bardzo niestabilnie i ma mocno ograniczone możliwości. Jeżeli masz problemy ze stronami działającymi tylko z Internet Explorerem a jednocześnie nie chcesz rezygnować z Firefoxa (albo przełączać się między przeglądarkami) - spróbuj rozszerzenia IETab. Pozwala na uruchamianie silnika IE jako karty Firefoxa.

lucynda , proszę zmień tytuł na konkretny, obrazujący problem jakiego dotyczy. W przeciwnym wypadku temat zostanie przeniesiony do KOSZA.

Muzyki można słuchać bez Mozilla ActiveX, pod warunkiem, że masz prawidłowo zainstalowane wtyczki integrujące Firefoksa z Windows Media Playerem. Onet.pl świadomie wprowadza użytkowników Firefoksa w błąd podając za konieczne instalację Mozilla ActiveX. Tymczasem sam jej autor oraz społeczność Mozilla nie zalecają instalacji tejże wtyczki ze względów bezpieczeństwa oraz problemów z działaniem niektórych funkcji w przeglądarce.