Wtyczki blokujące reklamy - problem ?

Osobiście nie znam nikogo kto nie używa wtyczki do przeglądarki które blokuje wyświetlanie reklam - sam używam, ale mam parę stron na białej liście.

Czy jest sposób aby w miejsce zablokowanej reklamy (np: ceneo i skąpiec) wyświetlić jakiś tekst/grafikę ?
Coś typu

Tutaj kod ceneo i skąpca

i gdy zostanie zablokowana ta wtedy wyświetli się coś innego.

Nie chcę wyświetlać komunikatu o używaniu “blokera reklam” - pop-up czy przypięty pasek do góry lub dołu strony (chodź do tego później dam znać jak zmienię ciut stopkę).

Ktoś ma jakieś pomysły ? Są jakieś takie “tricki” ?

EDIT
Ewentualnie mogę dać DIVa z zmienną wartością i nie dało by się tego tak łatwo pozbyć… ale to tylko wiem że da się coś tego typu, ale jak to dokładniej działa nie wiem. Tylko podpowiadam aby nie było, że nie korzystałem z google.

Wtyczka Ad Blocker Notify do WordPress’a daje radę ale… czy jest szansa aby na jej podstawie ktoś stworzył (albo poda jakiś sprawdzony sposób) wyświetlania informacji o blokowaniu reklamy w dowolnym miejscu o innej informacji dla konkretnego DIV’a ?

Np: blokuje DIV’a “Ceneo” to pokazuje się komunikat “yzydafafwdefwfw” a blokuje DIV’a “Skapiec” to wyśletla info “vfdsffwffwfwwf”

Radę da, na pewno, ale sam tego nie ogarnę :frowning:

Najlepszym chyba sposobem jest na stałe dodanie do strony w miejsce gdzie mają być wyświetlane reklamy był komunikat/grafika jaką chcesz wyświetlić gdy reklamy nie zostaną załadowane, np:

...

<div class="ad-container">
	<div class="ad-default-content">
		<p>Przykro nam że blokujesz reklamy na naszej stronie :(</p>
	</div>
</div>

...

Następnie skrypty wyświetlające reklamy ustawiasz tak by wyświetlały reklamy w kontenerze ad-container. Zazwyczaj większość skryptów czyści zawartość kontenera w której mają wyświetlić reklamę i dopiero wyświetla kod reklamy - efekt jest taki że jeśli zablokuje coś skrypt reklamy to masz predefiniowany komunikat w tym miejscu, a jeśli wszystko jest ok, komunikat jest kasowany i zastępowany przez reklamę.

Ja dostosuję się do tematu. I spytam się odwrotnie. Czy zna ktoś jakieś reguły, jak zablokować wykrywanie Adguard (Android i wtyczka Edge) przez strony TVN ? Dało się obejść to na miniminiplus.pl/filmy dwiema regułami, ale pozostaje jeszcze np. teletoonplus.pl, player.pl i itp. bazujące na tych samych regułach lub odrobinę zmienionych.