Wtyczki do firefoxa pokazującej szybkość pobierania danych

Witam

Jak w temacie poszukuję wtyczki do firefoxa pokazującej szybkość pobierania danych, i która wyświetlała by te dane na pasku dolnym. Coś podobnego jak jest w operze.

Dokładnie to chodzi o to że jak włączam jakąś stronę to na dolnym pasku pokazuje się prędkość 5kb/s i ilość pobranych danych np 556kb. Czy jest taka możliwość w firefoxie? z góry dzięki za odpowiedź.

download statusbar

Niestety nie chodzi mi o to. Potrzeba mi taki pasek ale który pokazuje prędkość wczytywania strony a nie pobierania pliku

Czy nie chodzi ci przypadkiem o fasterfoxa? Tam pokazuje wczytywanie stron tylko on nie jest kompatybilny z wesją 3 :slight_smile:

Ja nie wiem czy cos takiego jest. w przeglądarce opera było przesiadłem sie na firefoxa i chce go zrobić żeby był tak funkcjonalny jak opera. niestety używam wersji 3 wiec odpada

fasterfox jest kompatybilny z FF 3.0.4

sam używam i działa bez najmniejszych problemów.

Możesz też zainstalować wtyczkę Extended Statusbar, która wyświetla ilość pobranych danych, obrazków, szybkość i czas pobierania. Można ustawić, aby wyświetlał dane podczas ładowania strony (tak jak w operze), albo pokazywał te dane w pasku stanu.

Właśnie dokładnie o to mi chodziło dzięki Barteek!