Wtyczki na tej stronie zostały zablokowane

Witam nie wiem czy w dobrym dziale pisze ale liczę że ktoś da radę mi pomóc. Mój problem polega na tym ze gdy chce odpalić grę w przeglądarce ( otwiera się w nowym oknie ) muszę nie wiem czemu pobierac ja mimo ze juz dawno jest pobrana a gdy wchodze na strone w prawym gornym rogu mam napis jak w tytule i za nic w swiecie nie da sie odblokowac :confused: i nie sproboje w innej przegladarce bo niestety dzieki tworca tej gry dzial tylko na chromie :confused:

Chrome od pewnego czasu blokuje wtyczki na stronach uznane za niebezpieczne. To normalne. Te wtyczki domniemam, że o flasha chodzi. Google i reszta już walczą z tym diabelstwem. Jak się nie mylę, to jedną ze stron dodaną przez Google na białą listę, jest Faceboook.

Na Internet Explorer też jest taki problem?

Nie uzywam Explorer :frowning:

Nowe przeglądarki w większości blokują wtyczki NPAPI, jeśli gra na IE czy SlimJet działałaby to masz odpowiedź.

Niektóre gry wymagają niestety najnowszej wersji Java i stosownej wtyczki , ani Chrome ani żadna inna oparta na Chromium zewnętrznych wtyczek już nie obsługuje .
Pozostaje Internet Explorer .
Osobiście używałem jej do grania w Drakensang Online ,grę jednak po kilku latach postanowiłem opuścić.

Napisz jaka to gra, ponieważ niektóre mają również możliwość bezproblemowego grania ze ściągniętego wcześniej klienta.
Poza tym, będzie można sprawdzić sprawę wtyczek i tak dalej.

jest to snooker 2009 z gamedesire :confused: a z IE jest ten problem ze w ogole nie laduje gamedesire :confused:

Strona działa w oparciu o Flash Playera.
W najnowszym Chrome potrzeba włączyć flasha ręcznie.

Tutaj masz opisane dokładniej jak to zrobić…z tym, że wybierz pozycję tak jak pokazałem na screenie a nie tak jak tam zalecają tę drugą pozycję.
https://support.google.com/chrome/answer/6258784?hl=pl
Tutaj sprawdzisz czy masz włączonego poprawnie Flasha:
https://www.adobe.com/software/flash/about/
Powinna ci się pokazać wersja jaką masz zainstalowaną (najnowsza jest zawsze, kiedy masz zaktualizowaną przeglądarkę Chrome).
Jeśli ci pokazuje starszą wersję to musisz zaktualizować ręcznie Chrome do najnowszej wersji.
Jeśli nadal będziesz miał kłopoty z tą strona (grą) to napisz.

*Strona działa również w Firefoxie z pluginem flash playera.

Akutalna wersja ustawienia z screena mam a gierka dalej nie smiga :frowning: zadna z tej strony

A nie jest już tak, że chrome ma konkretną białą listę już teraz i użytkownik nie ma już co szukać w opcjach włączania flash, bo chrome i tak na to nie pozwoli ?

wlasnie nie wiem ale w pokoju z gry sa ludzie wiec jakos da sie wejsc :frowning: a szkoda mi przestac grac bo gram w to juz 7 lat i jestem prawie legenda tej gry :frowning:

Nie chce mi się logować do tej strony, żeby to sprawdzić dokładnie.
U mnie przy ustawieniach takich jak podałem flash w najnowszym Chrome działa na różnych stronach…
Dobra zarejestruję się specjalnie do tej stronki i sprawdzę dokładnie co i jak.

Edit;
Niestety strona wymaga pobrania i zainstalowania aplikacji na dysku do pełnego działania.
Nie będę się w to bawił i instalował sobie jakichś plików .exe
Faktycznie pojawia się blokada wtyczki flash (dziwne bo na innych stronach działa bez problemu) i jeśli aplikacja będzie wymagała jej działania, może być problem.
Natomiast nie ma problemu uruchomić flasha na tej stronie w Firefoxie (32 bity), na takim sprawdzałem.
Więc na nim można grać.
Poza tym działa forum na tej stronie i dział pomocy, więc zawsze możesz się zapytać w jaki sposób oni grają.
To tyle z mojej strony.

Ps. Na forum gry piszą coś o tym, że niektóre gry na tej stronie są we Flashu i one działają na Chrome, natomiast inne jako .exe [ Twoja właśnie jest w .exe] Chrome blokuje i nie da się tego obejść. (pozostaje Firefox)
Stąd takie dziwne objawy na Chrome zapewne.
http://forum.gamedesire.com/forum/polskie-community/mahjong-ab/12909-problem-tech-wtyczki-i-chrome

1 polubienie

forum i dzial pomocy na tej stronie za przeproszeniem gowno robia tam czekam juz miesiac na odpowiedz :confused: sproboje na tym firefoxie 32bity :slight_smile:

Daj znać czy na Firefoxie ci wszystko “gra”.
Jeśli będziesz chciał uruchomić gry też we flashu a nie tylko .exe to musisz sobie ściągnąć wtyczkę flasha uruchamiając tę stronę w Firefoxie i następnie odznaczyć (odptaszkować) pozycje opcjonalne, żebyś nie potrzebnie nie instalował sobie śmieci.

https://get.adobe.com/pl/flashplayer/

1 polubienie

udalo sie dzieki wielkie ! mam nadzieje ze juz nbie bedzie z tym problemow :slight_smile:

No to “GRA”:grin:

1 polubienie