WU na XP Home

Witam,

mam włączone aktualizacje automatyczne. Gdy pierwszy raz pojawił się żółty dymek to pobrał aktualizację zmniejszającą rozmiar pobieranych updateów, restart potem zainstalował 30 pare aktualizacji a na tym koniec. Już więcej się dymek nie pokazuje a przecież zostało jeszcze na pewno przynajmniej kilkanaście aktualizacji w tym przede wszystkim IE7. Dlaczego nie chce więcej pobierać aktualizacji o co chodzi? Jak można ręcznie wywołać ten dymek?

Możliwe, że dlatego tak się dzieje bo przedwczoraj się zakończyło podstawowe wspracie M$ dla Windows XP. Więc nie pobiera aktu itd.

Po pierwsze IE7 to chyba aktualizacja krytyczna a te maja byc oferowane a po drugie podstawowe wsparcie ma byc oferowane od wczoraj wiec to co do wczoraj powinno sie aktualizowac.

mnie choćby dziś rano instalowała się jeszcze jakaś “krytyczna” poprawka, która na siłę zmusiąła mnie do restartu i nie chciała pokazać co instaluje :/, a do innego systemu mimo że ie7 i wmp pobrało to przy instalacji pokazywało ze jakiś błąd i za nic nie chciał się zainstalować.

Mnie to te aktualizacje microsyfu tak wkurzają że aż mi gulała rośnie. Tyle tego dziadostwa jest nie wiadomo co instalować jak by chciał ręcznie na każdym kompie sobie instalować bo co komputer to inny zestaw aktualizacji.

PPM na Mój komputer póżniej właściwości i zakładka Aktualizacje automatyczne.

Tam na samym dole jest “Oferuj ponownie ukryte przezemnie aktualizacje”.

Mam nadzieję, że to o toCi chodzi.

No niestety, bo żadnych aktualizacji nie ukrywałem. Ale wpadłem na pomysł żeby zanim aktualizować windowsa to lepiej najpierw zainstalować ręcznie najnowsze wmp oraz IE.