Wuup-problem przy instalacji

Witam! :slight_smile:

Chciałam zainstalować polecany przez Was programik WUUP (radio+TV).

Ściągnęłam z domowej strony plik spakowany WinRAR-em, rozpakowując wyodrębniłam ikonkę programu, kliknięcie w ikonkę pokazało mi taką ramkę:

Exception EOleSyserror in Module Wuup.exe at 00057E79

Klasa nie jest zarejestrowana.

Doradźcie proszę: co to jest i jak sobie z tym poradzić?

Z góry dziękuję za information! :slight_smile:

Czasem takie komunikaty wyskakują jak coś jest żle wypakowane. Ściągnij z votralu program Total commander i nim spróbuj :lol:

Ja również ściągałem Wuup ale u mnie żaden błąd się nie pojawił. Może spróbój ściągnąć drugi raz . :?

Dzięki koledzy za rady! :slight_smile:

No niestety, prosto ze stronki instalowałam ten program chyba ze 100 razy - z wiadomym skutkiem. Ponieważ mój FlashGet nie “rwał” się sam do roboty przy ściąganiu - uruchomiłam mu zdanie, niestety kilkanaście razy bez skutku. Włączyłam eksplorację serwera i wyszlo na to, że doszedł, przeszedł przez wiekszość zadań i w jakimś momencie “błąd” w zapisie (nie wiem, czy to ma związek z problemem, czy też “odrębna brocha”).

Killer, dzieki Twojej namowie ściągnęłam stąd Total Comandera i 2-3 próby rozpakowania, skończyły się dokładnie taką samą ramką. :o

W zasadzie jest to mój pierwszy problem z install jakiegokolwiek programu, stąd zdziwienie. Zresztą ja juz do Wuup-a podchodziłam jakiś czas temu (ten sam skutek), tylko przeszłam wtedy nad tym do porzadku dziennego.