Www.nanokey.pl

Trafiłem ostatnio do sklepu internetowego http://www.nanokey.pl I szczerze mówiąc zdziwiły mnie bardzo tak niskie ceny odtwarzaczy mp3 i mp4. I w związku z tym mam pytanie, czy ktoś kupował już z tego sklepu? Czy wiecie jaka jest jakośc ich mp3? Dlaczego tak tanio? Jak płacić za odtwarzacz przelewem czy można przy odbiorze? Prosiłbym ich klientów o opinie.

Ja pokusiłem się na odtwarzacz z nanokey, ale muszę przyznać, że to sprzęt słabej jakości - pierwszy zareklamowałem, bo słychać było “piszczenie”, w kolejnym - to samo :?

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku to nie polecam!

Za niską cenę trudno jest zdobyć porządną rzecz :mrgreen:

Sposoby płatności masz na stronce.

Jepiej wyda wicej i byc pewnym co sie otrzyma! !!

Miki5_5 : wpisz nanokey do szukajki… było duuuuużo razy

Ja kupiłem tam mp4 było wszystko super dopoki mi sie nie zawisił musiałem odesłac czekam na niego juz 4 dni. nie miałem zadnych problemów poza tym ze sie zawiesł dzwiek był super. nawet sie zdziwłem ze taki malutki. nie wiem czy jeszcze tam cos kupie. wysyłka była na drugi dzien. jak bede go mił z powrotem to napisze czy działa.

Sklep z tandetą jak dla mnie :x

Popatrzcie na to:

ae79d9a871e53174.jpg

Jak może być jeden głośnik “stereo”?

Miki5_5 tam sprzedaja tzw. “no najmy” :wink: czyli cos co niby wyglada ładnie, ale jest zrobione bardzo słabo jesli chodzi o funkcjonowanie… to że coś jest tanie i ładnie wyglada nie znaczy że jest dobre…

ja wcale nie mowie ze jest to tandeta bo otwarza teledyski lepiej niz sony. tylko ze musialem odesłac bo mi sie zawiesił :frowning: :cry:

Złączono Posta : 12.01.2007 (Pią) 14:31

witam nie wiem czy tu ktos zaglada ale napisze ze otrzymałem swoje mp4 z powrotem i działa bez zarzutów super :slight_smile:

Złączono Posta : 03.08.2007 (Pią) 20:01

Powiem tak: NIE OPŁACAŁO SIĘ KUPOWAC