Www.posterland.com + LOG


(Jnk90) #1

http://www.posterland.com

Wyskakuje mi czasem taki badziew i podmienia sie na wyszukiwaną strone co jest wkurzające gdy ładuje mi się poczta i zamiast listów mam to, skanowałem programami Ad-aware, Spybot, cvsshredder'em, Nod'em 32 i Arcavir (ale to jakiś crap ten arca). Wywalałem wszystko z tempa.

Mam to od kąd moja siora dostała manii na temat tokio hotel (no comments wiem) i zaczęła łazić po ich stronach :confused:

z góry thx.

ps. wyskoczył mi wczoraj jakiś javascript, małe okienko i jakieś kreski i pełno wirów, jak byłem u qmpla gdzie nie było zabezpieczeń to w cholere wirów i format, ale wczoraj NOD to zablokował, ale jak ktoś to miał, to może wie czy coś po cichaczu weszło i przeszlo.


(Asterisk) #2

Przoszę do właściwego działu :evil:


(Gutek) #3

LOG OK

Scan EWIDO po update :wink:

Nie opowinienes miec 2 antywirusów robią bałagan - ArcaVir i NOD32


(Jnk90) #4

ArcaVir mam tak o gdyby NOD nie dał rady, zainstalowałem NOD'a a arca sobie zostawiłem, ale jest wyłączony, tzn. uruchomie jak będe potrzebował a skaner non stop w tle działa tylko w NODzie.

Więc raczej sie nie martwie o gryzienie tych programów.

Dzięki za pomoc, zaraz ściągne ewido. :slight_smile:


(squeet) #5

To i tak nic nie da - program jest obecny w systemie

Błąd! Drugi AV jest obecny na dysku i jego pliki definicji mogą zostać różnie potraktowane, a i jego działanie może obejmować blokowanie dostępu do niektórych plików... Kwestia poruszana wielokrotnie na forum

Używamy tylko jednego antywirusa


(Jnk90) #6

Ok thx, wywale Arcavira

PS. Kiedyś mi pisało że plik host.txt zostal zmodyfikowany, gdzie jest ten plik bo nie pamiętam, a chciałbym zrobić kopie zapasową, na wszelki wypadek.


(Gutek) #7

Proponuję zobacz- http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=11529