Www z photoshopa

Witam mam taki problem zrobilem sobie strone w photoshopie pociolem ja (niewiem czy dobrze) i mam menu zapisane jako jpg i jak teraz zrobic aby je ozywic??? tzn zeby klikajac w jakis tam napis zmieniala sie tresc. Drugie pytanie brzmi w jaki sposob stworzyc podstrone tzn klikam w jakis napis w menu pojawia mi sie jakis tekst klikam w inny pojawia sie co innego tylko ze ten tekst ma pojawiac sie w okreslonym miejscu ktore zostalo wczesniej do tego stworzone np. duzy prostokat.

Mam nadzieje ze bardzo niezamotalem i ktos kto bedzie potrafil pomoc zrozumie o co chodzi.

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam

Trochę niewłaściwy dział

rozwiń trochę swój problem

sorki za wpadke z dzialem :confused:

Ale sprubuje napisac dokladniej o co mi chodzi mam juz pocieta i zapisana strone u gory jest jakas tam grafika po lewo jest menu a po prawo miejsce gdzie powinna byc tresc wszystko to po pocieciu jest pozapisywane jako pliki jpg i teraz chodzi mi o to mam menu zapisane jako jpg i w tym pliku jest kilka napisow no powiedzmy do poszczegolnych dzialow i jak zrobic teraz zeby to menu dzialalo ze klikam na napis i w tym miejscu po prawo powinna pojawic sie jakas tam tresc. Moze teraz udalo mi sie jakos lepiej top wytlumaczyc.

Pozdrawiam

są dwie metody, gorsza z iframe, albo przy pomocy php i zmiennej switch, było o tym na forum, poszukaj w dziale webmastering, przy pomocy frazy switch powinienes znaleźć coś