Www.za10groszy.pl - warto

Jak w temacie… Czy to bezpieczne? Kupiliście tam coś i jak ? I w ogóle wszystko o tej stronie…

To jest strona, na której zarabia organizator. Więcej tu: http://www.pcworld.pl/news/348670/Aukcj … wtopa.html

na początek żeby coś zacząć kupować musisz zainwestować co najmniej 1000zł i siedzieć non stop przy kompie, obserwować , robić notatki z obserwacji i jeszcze wiele innych, inaczej nie da rady nic zakupić. Ja siedzę w podobnym serwisie.

tak więc jak chcesz. Ja zaryzykowałem i mi się opłaciło :slight_smile:

Trzeba dodać że są automaty które są fikcyjne czyli tak zwane boty systemowe właściciela strony które podbijają cenę do osiągnięcia zysku ze sprzedaży.

Dobrze wiem jak to działa gdyż kiedyś otarłem się o systemowe sztuczki takich portali aukcyjnych.

Jest to wielkie oszustwo na granicy prawa niestety na granicy czyli nadal wszystko niby jest legalne.

Unikaj takich serwisów jak ognia.

Jak chcesz kupić tanio i pewnie korzystaj z Allegro.

Dzięki. Trafiłem na te stronę z reklamy i chciałem po prostu wiedzieć co to jest. :smiley:

a www.utarguj.pl? czy ktoś miał do czynienia? Kumpel mnie namawia, ale wolałbym jeszcze jedną opinię usłyszeć. Podobno na prawdę łatwo wygrać.

To samo.

tego typu aukcje opierają się na prostej sztuczce psychologicznej. jak zaczynasz licytować to wiesz, że trochę kasy utopiłeś już na starcie. żeby jej nie stracić, musisz wygrać. żeby wygrać, musisz licytować coraz wyżej, a im więcej zalicytujesz tym bardziej nie chcesz przegrać. to psychologiczna spirala, którą sam nakręcasz. jeśli jeszcze działają tam boty, to jest czyste oszustwo i wolałbym kupować na allegro, choć przyznaję, że czasami czuję dreszczyk emocji jak się ścigam z innym allegrowiczem na licytacji :slight_smile: